1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Davutoğlu Finali Konya'da Yapacak

Davutoğlu Finali Konya'da Yapacak

Ak Parti Konya, Başbakan Davutoğlu'nun final mitingine hazırlanıyor

Davutoğlu Finali Konya'da Yapacak

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’ne artık sayılı günler kaldı. Tüm birimleriyle haftanın her günü ve saatini sahada vatandaşla bir arada geçiren AK Parti Konya, bir yandan da Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 6 Haziran Cumartesi günü Konya’da gerçekleştireceği final mitingine hazırlanıyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı’nı 7 Haziran öncesinde 6 Haziran heyecanı sardı…

Konya Büyük Mitinge Hazırlanıyor…

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 81 ile de gitme hedefiyle 25 Nisan günü Sivas’tan başlattığı miting programını 6 Haziran Cumartesi günü memleketi Konya’da bitirecek. AK Parti Konya İl Teşkilatı, bu amaçla Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı 600 bin mektubu evlere postaladı bile.

Konyalıya Başbakan İmzalı 600 bin mektup…

Konyalıları 6 Haziran Cumartesi günü saat: 15:30’da Konya Şehir Meydanı’nda gerçekleştirilecek mitinge hem davet eden hem de destek isteyen 600 bin Başbakan Ahmet Davutoğlu imzalı mektup, adreslere postalandı bile. Yine mitinge davet için 1 milyon adet el ilanı bastıran AK Parti Konya İl Teşkilatı, söz konusu el ilanlarını gerek seçim çalışmaları sırasında gerekse de il, ilçe yönetimleriyle kadın ve gençlik kolları vasıtasıyla Konya’nın 31 ilçe ve mahallelerinde vatandaşa iletiyor.

Binlerce bayrak, afiş, billboard, CLP ve bina giydirmeleriyle şehrin dört bir yanını AK Parti ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun fotoğraflarıyla da süsleyen İl Teşkilatı, bu seçimde “Birlikte Konyayız” “Konya Evladına Sahip Çıkıyor” “Haydi Gel Bizimle Ol” ve “Şimdi Sıra Sende” gibi birçok kampanya ile de Başbakan Davutoğlu’na destek istiyor.

1 günde 31 ilçe ve 762 mahalleye çıkarma…

Yine geçtiğimiz haftalarda 600 araçla şehir merkezinden 31 ilçe ve 762 mahalleye dağılan 2 binin üzerinde teşkilat mensubu ve AK Parti gönüllüsü, içerisinde AK Parti Seçim Beyannamesi, AK Parti İktidarı’nın 13 yılda gerçekleştirdiği hizmetleri anlatan kitapçıklar, afiş ve bayrak olan torbaları vatandaşa bir günde dağıttı.

Final Mitinginde Hedef En Az 250 Bin Kişi…

Her gün şehrin üç ilçesinde ve ilçenin farklı yerinde kurulan Mobil SKM(Seçim Koordinasyon Merkezi) Projesi, binlerce vatandaş ve teşkilat mensubunun katılımı ile gerçekleştirilen yürüyüşler, bir günde il başkanı, büyükşehir ve ilçe belediye başkanları, milletvekili adayları, aday adayları, teşkilat mensupları ve parti gönüllülerinden oluşan 750 kişilik ekiplerin ilçelere çıkarma yapmaları, gençlik ve kadın kollarının farklı programlarıyla sahada neredeyse hiçbir boşluk bırakmama hedefindeki AK Parti Konya Ailesi, 6 Haziran’daki miting içinse 5 bin teşkilat mensubunu görevlendirdi. Mitinge ise en az 250 bin Konyalının gelmesi hedefleniyor.

Ve 7 Haziran…

 

HABERE YORUM KAT