1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Dehşet apartmanı! Babasının annesine yaptıklarını öğrendi babasını katletti!

Dehşet apartmanı! Babasının annesine yaptıklarını öğrendi babasını katletti!

İstanbul’da Akın B. (17) annesini aldattığını iddia ettiği babasını bıçaklayarak öldürdü.

Dehşet apartmanı! Babasının annesine yaptıklarını öğrendi babasını katletti!

İstanbul'un Maltepe ilçesinde Yusuf B. ve Nurten B. çiftinin iki çocuğundan biri olan Akın B.,(17) annesini aldatmakla suçladığı babasını bıçaklayarak öldürdü.

Olay, İstanbul'un Maltepe ilçesinin Çınar Mahallesi'ndeki Kadir Has Caddesi'nde bulunan 3 katlı binanın ikinci katında önceki akşam yaşandı. İddiaya göre, baba Yusuf B. ile oğlu Akın B. arasında annesini aldattığı iddiasıyla bir tartışma çıktı.

BABASINI KALBİNDEN BIÇAKLADI

Akın B. bıçakla babası Yusuf B.'yi başından ve kalbinden 5 defa bıçakladı. Kavga sırasında sesleri duyan komşuları ise dairenin kapısına gelerek zili çaldı. Komşularının ısrarı üzerine uzun süre sonra kapıyı açan Akın B. "Ambulans çağırın" dedi. İhbar sonrası olay yerine gelen sağlık ekipleri Yusuf B.'nin hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ise dairede yaklaşık iki saat incelemelerde bulundu. Olayın ardından Akın B. Üsküdar Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından gözaltına alındı.

Akın B.'nin psikolojik sorunları olduğu iddia edildi. Babasını da annesini aldatmakla suçladığı için öldürdüğü ileri sürüldü. Yusuf B.'nin cenazesinin morga kaldırıldığı sırada kız kardeşi sinir krizi geçirdi. Acılı kardeşi komşuları teselli etti. Olayı sonradan öğrenen ve olay sırasında dayısının evinde bulunan Yusuf B.'nin eşi Nurten B. ise fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

HABERE YORUM KAT