1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Demet Özdemir'den Kaan Yıldırım hakkında açıklama

Demet Özdemir'den Kaan Yıldırım hakkında açıklama

Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım, arkadaşlarıyla Bodrum'da görüntülendi. Havuz keyfi yapan Demet Özdemir fotoğraflarının çekildiğini görünce panik oldu. Kaan Yıldırım bir ara Demet Özdemir'i kolundan öptü.

Demet Özdemir'den Kaan Yıldırım hakkında açıklama

Ezgi Eyüboğlu ile geçtiğimiz Haziran ayının son günlerinde boşanan oyuncu Kaan Yıldırımın Demet Özdemir ile birlikte Bodrum'da yakalandı. İkili beş saat baş başa sohbet etti. Yıldırım, bir ara Özdemir’i elinden ve kolundan öptü.

Demet Özdemir, oyuncu meslektaşı Kaan Yıldırım ile verdiği samimi görüntüler hakkında instagram hesabından bir açıklama yapma gereği hissetti. İşte Demet Özdemir’in aşk iddialarıyla ilgili o açıklaması:

Demet Özdemir'den Kaan Yıldırım hakkında açıklama

5 SAAT BOYUNCA BAŞ BAŞA SOHBET

Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.

Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.Demet Özdemir ile Kaan Yıldırım el ele göz göze yakalandı.

HABERE YORUM KAT