1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Deren Talu'nun yeni aşkı Baran Tınaz oldu

Deren Talu'nun yeni aşkı Baran Tınaz oldu

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu Kerim Sabancı olan ilişkisine son vermişti. Deren Talu bu kez gönülünü Baran Tınaz'a kaptırdı.

Deren Talu'nun yeni aşkı Baran Tınaz oldu

Deren Talu, Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Umut Evirgen'in yakın arkadaşı olan Baran Tınaz'la aşk yaşamaya başladı. Çift birlikteliklerini sosyal medya fotoğraflarla duyurdu.

KALBİNİ BARAN TINAZ'A KAPTIRDI

Baran Tınaz, aşkını sosyal medyadan ilan etti. Talu'nun sevgilisi Baran'ın paylaşımına kalpli yorum yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Deren Talu'nun yeni aşkı Baran Tınaz oldu

UZAK MESAFE İLİŞKİSİ

Deren Talu ve Kerim Sabancı 'uzak mesafe' nedeniyle ayrılık kararı almıştı. New York'ta bir şirkette çalışan Kerim Sabancı, işi nedeniyle İstanbul'a çok az gelebiliyordu. Ünlü ikili bu sebepten dolayı ayrılma kararı almıştı. 

Deren Talu'nun yeni aşkı Baran Tınaz oldu

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, 1996 yılının Kasım ayında doğdu. Deren Talu, Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden oyuncu ve sunucu Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu'nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Babası aynı zamanda Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.Deren Talu'nun yeni aşkı Baran Tınaz oldu

 

Gamze Sucu
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT