1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Dilan Çıtak’tan babası İbrahim Tatlıses’e sert sözler: "Adaletli ol"

Dilan Çıtak’tan babası İbrahim Tatlıses’e sert sözler: "Adaletli ol"

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses geçtiğimiz günlerde babasının Kuşadası'ndaki evlerinden tüm çocuklarına verdiğini ama kendisinin almadığını söylemişti. Olayın üzerine İbrahim Tatlıses'in verdiği cevap Çıtak'ı sinirlendirdi. Dilan Çıtak , Tatlıses'e "Çocuk evrakla yapılmaz" ifadelerini kullandı.

Dilan Çıtak’tan babası İbrahim Tatlıses’e sert sözler: "Adaletli ol"

İbrahim Tatlıses ile 26 yıl sonra 2016’da kabul ettiği kızı Dilan Çıtak arasında ev krizi çıkmıştı.Dilan, babasının tüm evlatlarına Kuşadası’ndan yazlık villalar verdiğini, kendisinin alamadığını söyleyince Tatlıses şu açıklamayı yapmıştı:“Dilan tapu için evrakları geç getirdi.” Bu sözlere kızan Dilan Çıtak babası için çok sert konuştu.

dsc-3673.jpg

"ÇOCUK EVRAKLA YAPILMAZ"

Dilan Çıtak babasının bu açıklamalarının ardından kendisinin miras beklemediğini dile getirerek tepki gösterdi. İşte Dilan Çıtak’ın babası İbrahim Tatlıses’i kızdıracak o açıklaması:

 ‘Ben ev bekliyormuşum gibi bir açıklama olmuş ama ben ev miras beklemiyorum. çocuk evrakla yapılmıyor hislerle yapılıyor, yani gerçekten bir his varsa ortada evrak geç geldi çok getirildi denmez, bu çok mazeret gibi gelmiyor bana, evrağın geç getirilmesi bir tek bana mı denk gelmiş’ dedi.

Tatlıses sözlerine şöyle devam etti: “Ben kalkıpta bir şeylerin peşine düşmedim, bana göre Sezar’ın hakkı Sezar’ındır. İnsanın salak yerine konması yanlış, adaletli olmak lazım, babam herkese çok yardımsever bir insandır yanındaki yardımcılara kadar verilen ev 23 sene sonra barıştım denilen çocuğa verilmiyorsa evrak bana suni geldi diyebilirim.”

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT