1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Doloyobaspor " Hedefimiz Milli Futbolcular Yetiştirmek"

Doloyobaspor " Hedefimiz Milli Futbolcular Yetiştirmek"

Doloyobaspor " Hedefimiz Milli Futbolcular Yetiştirmek"

Doloyobaspor her ay düzenlemiş olduğu ve geleneksel bir hale getirdiği kahvaltı programına bugün bir yenisini ekledi.

Kahvaltıya kulubün altyapısında oynayan öğrenci velilerin yanı sıra Kulüp Başkanı Ali Enür, Dumlupınar Mahalle Muhtarları Yılmaz Yaman, Orta Mahalle Muhtarı Hüseyin İnce, Çınardere Mahalle Muhtarı Sabri Özcan, Velibaba Mahalle Muhtarı Şükrü Aydemir, Yayalar Mahalle Muhtarı Oğuzhan Atasayın ve kulüp yöneticileri katıldı.

"Hedefimiz Milli Futbolcular Yetiştirmek"

Kulübün başarılı ve genç yöneticilerinden Cumhur Enür ile yaptığımız görüşmede hedeflerinin elbetteki her kulüp gibi şampiyonlar ligi olduğunu fakat "hedeflerindeki asıl gayenin milli futbolcular yetiştirerek ülkemizin sporuna katkı bulunmak istediklerini söyledi... Enür daha sonra bölgedeki çocukların kötü yollara girmemesi adına her türlü ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını ifade ederek bu konuda bize yardımcı olan Pendik Belediye Başkanı Sayın Kenan Şahin'e teşekkür etti.

Alt Yapıda 600 Öğrenci

Cumhur Enür ile yaptığımız söyleşide bölgedeki tüm spor kulüplerini özelikle (velibaba çınardere) mahallerinin ücretsiz bir şekilde tesislerini kullamasına izin verdiklerini kaydetti. Kendisine sorduğumuz sorular arasında kaçtane öğrencimiz var sorusuna ise 600 öğrencisi olduğunu bunlardan 20 tanesinin milli takım kadrosu adayı olduğunu açıkladı.

IMG_9725  IMG_9726

IMG_9727  IMG_9734

IMG_9762  IMG_9767

HABERE YORUM KAT