1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Dolu Dolu bir 29 Ekim Programı Pendiklileri bekliyor

Dolu Dolu bir 29 Ekim Programı Pendiklileri bekliyor

Pendik Belediyesi, Cumhuriyet’in 93. Yılı dolayısıyla Gazipaşa Meydanı’nda düzenleyeceği etkinliklerle Pendiklilere coşku dolu bir gün yaşatacak.

Dolu Dolu bir 29 Ekim Programı Pendiklileri bekliyor

Pendik Belediyesi, Cumhuriyet’in 93. Yılı dolayısıyla Gazipaşa Meydanı’nda düzenleyeceği etkinliklerle Pendiklilere coşku dolu bir gün yaşatacak.  Yunus Emre Kültür Merkezi’nde de saat 20.00’de Tuluyhan Uğurlu’nun konseri Pendiklileri bekliyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Pendik’te de çeşitli etkinliklerle kutlanacak.  Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyonlar, saat 14.00’te Gazipaşa Caddesi’nde başlayacak. Saat 18.00’e kadar sürecek etkinlikler kapsamında bayrak dağıtımı, Melisa-Tarkan Çallıoğlu Konseri, “15 Temmuz ve Cumhuriyet” temalı fotoğraf sergisi, özel fon önünde ücretsiz fotoğraf çekimi,  çocuklar için yüz boyama ve balon şişirme gibi eğlenceli faaliyetler yapılacak.

Saat 20.00’den itibaren de Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde Ünlü Besteci ve Piyanist Tuluyhan Uğurlu’nun Cumhuriyet Konseri gerçekleşecek.  

HABERE YORUM KAT