1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ebru Polat: sevgilimin evli olduğunu öğrendim

Ebru Polat: sevgilimin evli olduğunu öğrendim

Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa'ya konuk olan Ebru Polat "sevgilimin evli olduğunu öğrendim ve bitti,ilk defa kandırıldım" dedi Detaylar haberimizde..

Ebru Polat: sevgilimin evli olduğunu öğrendim

Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa'ya konuk olan Ebru Polat: "İlk defa kandırıldım madam şarkısını onun için yapılmış bir şarkı"dedi

Ebru Polat: sevgilimin evli olduğunu öğrendim

EBRU POLAT KİMDİR?

Aslen İzmirli olan Ebru Polat, 1 Haziran 1983 tarihinde dünyaya geldi.. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra bir süre avukatlık yapan Ebru Polat, psikoloji bölümünde master yapacağı sırada hayatını tamamen değiştirecek bir karar aldı ve müzik kariyerine başladı.

Müzik kariyeri için Londra'yı seçen Ebru Polat, Royal Akademi'de müzik eğitimi aldı. Türkiye'ye döndükten sonra da ilk albümü olan Çetin Ceviz'i piyasaya çıkarttı. İlk albümü ardından "Çok Geç" albümünü sevenleri ile buluşturan güzel şarkıcı, son olarak 2009 yılında Kalp Ayazı'nı çıkarttı.

Albümlerinde Sezen Aksu bestelerine de yer veren Ebru Polat, sanatçının eski şarkılarına kattığı özgün yorumla dikkatleri çekti. Gene bir Sezen Aksu bestesi olan Seni Yerler’e çektiği klip çok beğenilen genç sanatçıya hayranları Seni Yerler Ebru lakabını taktı.

 

HABERE YORUM KAT