1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ece Erken," Boşanmaya çalışan biriyle beraberim"

Ece Erken," Boşanmaya çalışan biriyle beraberim"

Evli ve 2 çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan sunucu Ece Erken, programda açıklamalarda bulundu. Ece Erken,"Evli biriyle değil, boşanmaya çalışan biriyle beraberim" dedi.

Ece Erken," Boşanmaya çalışan biriyle beraberim"

Yasak bir şey yaşamıyorum diyen Ece Erken, kendisini eleştirenlere programdan seslenerek cevap verdi. Ece Erken, Bir dava 10 yıl da sürebilir, 10 yıl mı bekleyeyim? dedi.

"YASAK AŞK YOK"

Yasak aşk' olmadığını belirten Ece Erken ise canlı yayında "Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz" demişti.

Ece Erken

Boşanma haberleriyle ve yeni ilişkisiyle gündeme gelen Mahmutyazıcıoğlu ise avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamasında "Evliliğin bitmesinde 3. kişilerin alakası yoktur" sözlerine yer vermişti.

Ece Erken bugün yeniden Söylemezsem Olmaz programında bir açıklama yaptı. Erken açıklamasında "Evli biriyle değil, boşanmaya çalışan biriyle beraberim. Evliliği kurtarmak için çocuk yapmışlar ama olmamış. Bir dava 10 yıl da sürebilir, 10 yıl mı bekleyeyim? Aşkın cezası olmaz. Namus bekçiliği yapmıyoruz. Makyaj yapan erkek ve tapeleri olan bir kadın beni yargılıyor. Herkes kendine baksın" dedi.

HABERE YORUM KAT