1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ece Erken'den tatil pozları

Ece Erken'den tatil pozları

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken, yoğun istek üzerine deyip sosyal medya hesabından tatil pozlarını paylaştı işte o pozlar...

Ece Erken'den tatil pozları

Bir çocuk annesi olan Ece Erken sezon finali yapan programın ardından tatil pozlarını paylaştı. Güzel sunucunun fotoğrafına ise binlerce yorum geldi

MİNİ ELBİSESİYLE POZ VERDİ

Serkan Uçar ile bir yıllık evliliğinden 'Eymen' isimli bir erkek çocuğu dünyaya getiren Ece Erken, oğluyla Bodrum'da tatil yapıyor. Teknede tatilin tadını çıkaran Erken, bikinisinin üzerine giydiği beyaz mini elbisesiyle poz verdi.

sunucu-ece-erken-instagram-hesabindan-tatil-12266259-824-m.jpgsunucu-ece-erken-instagram-hesabindan-tatil-12266259-916-m.jpg

İLK YORUM NESLİŞAH'TAN GELDİ

Paylaşımlarını ilk başta Instagram'ın story kısmından atan Ece Erken, "Çocuklarla tekne turu, yoğun istek üzerine hikayede kalmasın, ortaya atıverdim" dedi. Erken fotoğrafına ilk yorum ise oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Düzyatan'dan geldi.

sunucu-ece-erken-instagram-hesabindan-tatil-12266259-3172-m.jpg

ECE ERKEN KİMDİR?

1 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu’da doğdu. Şuanda 41 yaşında olan oyuncu ve sunucu aslen Samsun’ludur. Babası subay olduğundan tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. 

Liseyi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirdi. Babasıyla annesi ayrıldı; Ece Erken, annesiyle Beşiktaş’ta yaşıyor. Bir abisi var. 

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyonunda başladı. Sonra sırasıyla; Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. 

Ardından İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştı. 

Televizyonculuk kariyerine ilk Star Tv’de başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. 4 yıl Show TV’de program yaptı. Kanal 1'de sunuculuk yaptı. ATV'de “Mavi Şeker” adlı programın sunuculuğunu yaptı. ATV'de Enbe Orkestrası ile birlikte “Enbeyaz Geceler” adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sundu. 2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile “Hayata Gülerken” adlı eğlence programını sundu. Beyaz TV'de yayınlanan “Tatlım Benim” adlı programı sundu. 

2000 yılında TGRT kanalında oynayan “Nilgün” dizisinde başrolde oynadı. “Lise Defteri “adlı dizide Nil rolünde oynadı. 

Ece Erken, 2012 yılında Ortadoğu'nun en önemli kahve markalarından "Mahmood Coffee"nin yeni reklam yüzü oldu. 

Ece Erken, 1 Eylül 2008 tarihinde Tuncer Öztarhan ile evlendi. 2009'da boşandılar. 24 Haziran 2014 tarihinde Serkan Uçar ile İzmir'de evlendi. 7 Nisan 2015'te Eymen isminde bir oğlu oldu. 22 Ekim 2015 tarihinde boşandı.

HABERE YORUM KAT