Eda Taşpınar O Pozuyla Yürekleri Ağza Getirdi

Eda Taşpınar Bikinisinin altına çıkararak poz verdi, Eda Taşpınar'ın birbirinden cesur pozları için haberimizi ziyaret edebilirsiniz,

Eda Taşpınar O Pozuyla Yürekleri Ağza Getirdi

Mikonos'ta tatil yapan sosyetik güzel Eda Taşpınar bir yandan da seksi pozlarını Instagram'da paylaşmaya devam ediyor. Eda durumu iyice abartıp bu sefer bikini altı olmadan fotoğraf paylaştı.

Eda Taşpınar Instagram hesabından bikini üstünü giyip altını giymeden poz verdiği fotoğrafını paylaştı ve olay oldu.

eda taşpınar pozları
 

'YASAKLA İLGİLİ ANLAŞILMAZ BİR CAZİBE VAR'

Paylaşımına ingilizce olarak "Yasakla ilgili anlaşılmaz arzu edilir bir cazibe var" notunu yazan Eda Taşpınar'ın fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Sosyetenin ünlü isimlerinden Eda Taşpınar, moda ikonu olmanın hakkını cesur pozlarıyla veriyor. Tasarımcılık yapan, kozmetik ürünler çıkaran Taşpınar, sosyal medyayı kişisel PR için en iyi kullanan ünlü isimlerden biri.Düzenli spor yaptığı için muhteşem bir fiziğe sahip olan Taşpınar, profesyonel mankenlerden daha iddialı bir çizgide ilerliyor.Birçok ünlü isimle aşk yaşayan genç kadın özellikle yaz aylarında özel çekilmiş sahil fotoğraflarıyla gazetelerin birinci sayfalarını süslüyor.Saatlerce şezlongunda uzanıp bronzlaşmasıyla zaman zaman espri konusu olan Taşpınar, bugün yaptığı paylaşımla kendi sınırlarını zorladı.  Her daim etkileyici pozlar vermeyi bilen, bunun için profesyonel bir ekiple çalışan Taşpınar, son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekmeyi bildi.

Eda Taşpınar Kimdir ?
Eda Taşpınar, 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü'nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami'ye yerleştiler. Boca Raton'da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye geldi ve Robert Kolej'de eğitimine devam etti, son senesinde ayrıldı. London College of Fashion'da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra'da Central School of St.Martins'de de moda eğitimi aldı. Okul bitince bir sene daha kalıp İstanbul'a döndü.

Türkiye'nin ilk heykelcisi Kenan Yontunç dedesidir. Yurtdışında birçok moda mağazasında çalıştı. Moda haftasında Backstagelerde iş aldı. Editörlere asistanlık yaptı. Çanta tasarımı yapmaya başladı. 2012 yılında kendi şirketini kurdu. Güneş yağları, bitki şampuanı gibi kozmetik ürünleri Türkiye pazarına sundu.

Vizyonu ''kadınları mutlu etmek'' olan Eda Taşpınar, yayın hayatına CNN Türk kanalında Trendikon ile başladı. Yok Böyle Dans isimli programa yarışmacı olarak katıldı. B House isimli otelin işletmeciliğini üstlendi. 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar