1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Elazığ yardım kolisindeki not herkesi duygulandırdı!

Elazığ yardım kolisindeki not herkesi duygulandırdı!

Elazığ'da yaşanan 6.8'lik depremin ardından Edirne Keşan'da yardım kampanyası başlatıldı. Depremzedeler için yardım paketleri hazırlanırken, içlerinde geçmiş olsun notları yazıldı. Bir çocuğun, koyduğu oyuncağının üzerine 'Sen de paylaş, ben oynadım, sen de oyna' yazması herkesi duygulandırdı.

Elazığ yardım kolisindeki not herkesi duygulandırdı!

Depremzedelere yardım paketleri ülkenin her yerinden yağıyor. Edirne'deki küçük bir çocuğun oyuncağının üzerine bıraktığı not ise oldukça duygusal...

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Keşan Belediyesi tarafından yardım kampanyası başlatıldı.

Keşan Belediyesi Atatürk Spor Tesisleri bahçesine kurulan çadırda halktan toplanan gıda malzemesi, giyim eşyası, battaniye, soba, çocuk bezi gibi ürünler, bölgedeki depremzedelere gönderilecek.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, depremin ardından yardım kampanyası çağrısında bulunduklarını belirterek şöyle konuştu:

* Bu yaptığımız çağrıya Keşan halkı oldukça duyarlı davrandı. Biz bu eşyaları ayıracağız. Giyim eşyalarının hiç kullanılmamış olanlarını kutulayıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Elazığ’a göndereceğiz.

* Türk halkının bu tür olaylarda dayanışma içerisinde olduğunu bir kez daha gördük. Tüm Türk halkına teşekkür ediyorum.

Elazığ yardım kolisindeki not herkesi duygulandırdı!

“BEN OYNADIM, SEN DE OYNA”

Yardım için getirilen kolilerin içinden depremzedelere yazılmış ‘geçmiş olsun’ dilekleri içeren notlar da çıktı. Bir çocuğun oyuncağını koyduğu zarfın üzerine ‘Sen de paylaş, ben oynadım, sen de oyna’ yazması ise duygulandırdı.

Elazığ yardım kolisindeki not herkesi duygulandırdı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT