1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

Eleq ipucu sorusunun cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir? Bugünkü (12 Nisan) Eleq ipucu sorusu belirlendi. İşte 12 Nisan Eleq ipucu sorusu ve joker kodu haberimizde.

Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

Eleq ipucu sorusunun cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir? Her akşam saat 20.00'da canlı bilgi yarışması Eleq yarışmacılarını bekliyor. Bugünkü (12 Nisan) Eleq ipucu sorusu: Eleqseverler nasıllar? Bugünkü #eleqipucu konumuz müzik. Bugün 90’ların müzik gruplarından birini soracağız sizlere. Solo kariyerinde 2 albüm olan Yavuz Çetin’in iki arkadaşıyla birlikte kurduğu grubun adı nedir, hatırladınız mı? 

Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

12 NİSAN ELEQ İPUCU SORUSU NEDİR? 

Eleqseverler nasıllar? Bugünkü #eleqipucu konumuz müzik. Bugün 90’ların müzik gruplarından birini soracağız sizlere. Solo kariyerinde 2 albüm olan Yavuz Çetin’in iki arkadaşıyla birlikte kurduğu grubun adı nedir, hatırladınız mı? 

Eleq ipucu cevabı 12 Nisan : BLUES BLUES BAND

11 NİSAN ELEQ İPUCU SORUSU NEDİR? 

Bugünkü ipucu sorumuz, bilim meraklılarına gelsin eleqseverler. Modern anatominin kurucusu olarak kabul edilen ve bu konudaki bilgilerini "De Humani Corporis Fabrica" isimli kitapta toplayan doktor kimdir biliyor musunuz?  Hatta bir #eleqipucu daha; kendisi o dönemlerde popüler bir tedavi yöntemi olan kan alma ile ilgili bir kitapçık yayınlamış.

Eleq ipucu cevabı 11 Nisan : ANDREAS VESALIUS

Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

10 NİSAN ELEQ İPUCU SORUSU NEDİR? 

Merhabalar eleqseverler nasılsınız? Bugünkü #eleqipucu konumuz coğrafya  Hatta ülkemizden bir coğrafya sorusuyla karşınızdayız, bilginize güveniyor musunuz?  Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin kaç ülkeyle kara sınırı var, biliyor musunuz?

Eleq ipucu cevabı 10 Nisan : 8 Ülke

Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

9 NİSAN ELEQ İPUCU SORUSU NEDİR? 

Herkese merhaba  Genel kültür bilgisine güvenen eleqseverler burada mı?  Arap-İslâm Bilimler Tarihi hakkındaki 17 ciltlik eserle bilinen, adı 2019 yılına verilen bilim tarihçisi kimdir, hatırladınız mı? Bir #ipucununipucu daha: Kendisi geçtiğimiz yıl 30 Haziran'da aramızdan ayrılmış.

Eleq ipucu cevabı 9 Nisan : FUAT SEZGİN

Eleq ipucu cevabı nedir? 12 Nisan Eleq joker kodu nedir?

8 NİSAN ELEQ İPUCU SORUSU NEDİR? 

Merhabalar eleqseverler  Bu haftanın ilk #eleqipucu sorusu edebiyatla ilgili  Umberto Eco, Genç Bir Romancının İtirafları kitabında "nasıl yazıyorsunuz?" sorusuna hangi cevabı vermiştir biliyor musunuz?  Ayrıca bir #ipucununipucu daha: Bu sorunun cevabı kitaptaki bir bölüme de adını vermiş.

Eleq ipucu cevabı 8 Nisan : SOLDAN SAĞA

ELEQ NEDİR, NASIL OYNANIR?

İlk paragrafta bahsettiğimiz gibi; Eleq canlı bilgi yarışması oyunudur. Akıllı telefonlar üzerinden Android ve iOS cihazlarla binlerce kullanıcı tarafından oynanabiliyor. Kullanıcılar bu canlı oyun sayesinde para kazanabiliyor.

Eleq oyununa kayıt olmak oldukça basit Android ve App Store uygulama marketlerinden telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ile kayıt oluyorsunuz. Sonrasında size telefon numaranızı teyit için SMS aracılığı ile bir doğrulama kodu gidiyor. Bu numerik karakterleri uygulamada belirtilen alana girdikten sonra uygulamada size özel bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekiyor. Şuan için kendi isminizle kullanıcı adı almak için tam zamanı çünkü uygulamada henüz çok fazla kişi yok. Mehmet, fatma, mahmutcan gibi sadece size özel kullanıcı adlarını tükenmeden alabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun 

ELEQ PARA KAZANDIRIYOR MU?

Eleq uygulaması birden fazla kullanıcı ile oynanan bir bilgi yarışmasıdır. Her gün belirli saatte yarışma başlıyor ve günün ödülü belirleniyor. Yarışmada ortalama 12 adet canlı soru soruluyor ve cevaplamanız için 10 saniye süreniz bulunuyor. Bu süre zarfında soruları cevaplayabilirseniz ve tüm soruları doğru bilirseni günün sonunda toplam para ödülü tüm soruları bilen kişiler arasında eşit şekilde paylaştırılıyor ve bakiyenize yansıyor.

Bakiyenizde biriken parayı 50 TL’ye ulaştığında alabiliyorsunuz. Ancak Hadi uygulamasındaki gibi şuan uygulamada bir IBAN girme alanı yok. Bakiyeniz 50 TL yi aştığında sizinle iletişime geçeceklerini söyleyen bir ekran var uygulamada.

HABERE YORUM KAT