1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Erdoğan Ankara-Pursaklar'da önemli açıklamalarda bulunuyor

Erdoğan Ankara-Pursaklar'da önemli açıklamalarda bulunuyor

Başkan Erdoğan Pursaklar'da Toplu Açılış Töreninde açıklamalarda bulundu. CHP'nin ezan ve bayrak düşmanlarını çatısı altında topladığını söyleyen Başkan Erdoğan, "Varsa bu bayraktan rahatsızlığı olan, gidip istediği paçavranın altında ölebilir. Ama biz burada olacağız" dedi

Erdoğan Ankara-Pursaklar'da önemli açıklamalarda bulunuyor

Erdoğan Ankara'da önemli açıklamalarda bulunuyor

Başkan Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

31 Mart Seçimleri çok önemli. Pursaklar'dan bu seçimde de rekor bekliyorum. Bu seçimlerde Pursaklar'dan özellikle ezan düşmanlarına sandıkta esaslı bir ders vermelerini bekliyorum. Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanlar CHP ile elele. Dörtlü çete CHP, HDP, sözde İYİ Parti bir de Saadetçik. Heps beraberler. Bunlara dersinizi sandıkta verin.

"Bu seçimlerde ezan düşmanlarına esaslı bir ders vermenizi bekliyorum. Bu seçim bir beka seçimidir. Bu seçimde bunlara gereken dersi vermeliyiz. Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanalar bunlar CHP ile el ele. Belgeyle konuşuyorum. Şu anda Bay Kemal bunlarla el ele mi, kol kola mı, sandığa beraber gidiyorlar mı? Ankara'da Bay Mansur bunlarla birlikte mi? 4'lü çete; CHP, HDP, sözde İYİ Parti ve Saadet. Sizden hep beraber dersinizi orada verin.

EY NETENYAHU KENDİNE GEL SEN ZALİMSİN!

İsrail durur mu, Mescid-i Aksa'yı postallarıyla kirletmeye cüret ettiler. Şimdi de İsrail'in başındaki o soyguncu, soygundan yargılanıyor. Bu adam şimdi 'Türkiye'de gazeteciler cezaevinde, bize ders vermesin'. Ey Netanyahu kendine gel, sen zalimsin. 7 yaşındaki o yavruları öldüren bir zalimsin. 7'den 70'e kıyan bir zalimsin. Sen bizim oradaki kutsal mabedimizi, postallarıyla senin askerin, polisin buralara giriyor. Tahrik etme! Biz bu ülkede hiçbir Musevi'ye zulmetmedik. Biz tahrik etmeyin, biz bu oyuna gelmeyeceğiz ama bunun hesabını uluslararası camiada soracağız. Kimse bize Kudüs davasını unutturamaz.

Dışişleri Bakanıma talimatı verdim, bütün uluslararası görüşmeleri sürdürüyor.

"EZAN VE BAYRAK DÜŞMANLARI CHP ÇATISI ALTINDA BİRLEŞTİ"

Varsa bu bayraktan rahatsızlığı olan, gidip istediği paçavranın altında ölebilir. Ama biz burada olacağız. Ezan ve bayrak düşmanları kendisine yeni çatı buldu. CHP çatısı altında, adı İYİ kendisi kötü bir partinin altında PKK'lıları sızdırmaya çalışıyorlar. Bunları belediye meclis üyesi gösterdiler. Bunlar elbette Kandil'e çalışacaklar. Biz çukur eylemlerinden sonra belediyelerden PKK'yı temizlemeye çalışırken, bunlar belediyeye taşıyor. Bunlar milleti kendileri gibi kör zannediyor.

BÜYÜK ANKARA MİTİNGİ 23 MART'TA

Seçim sürecinde ittifaklarını delikanlıca ortaya koyamayanlar Ankara'yı nasıl açık yüreklilikle yönetecekler. Bugün Ankara'da 6'ncı ilçe mitingini yapıyoruz. Cumhur İttifakıyız ya oradayız. Büyük Ankara mitingini 23 Mart'ta yapacağız. Seçimden birkaç gün önce yine Ankaralı kardeşlerimizle olacağız. Bu ittifak karanlık bir ittifaktır.

Bay Kemal bir koltuğa oturdu mu bir daha kalkmasını bilmiyor. 31 Mart'ta öyle bir ders verelim ki CHP'ye oy veren kardeşlerimizi de bu adamdan kurtaralım.

HABERE YORUM KAT