1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Eren Ana Okulundan Muhteşem Kutlu Doğum Etkinliği

Eren Ana Okulundan Muhteşem Kutlu Doğum Etkinliği

Eren Ana Okulundan Muhteşem Kutlu Doğum Etkinliği

Merkezi Pendik Kaynarca'da  bulunan Eren Anaokulu, Kutlu Doğum Haftası etkinliğinin  bu yıl 2'ncisi düzenledi. Pendik Atatürk Kültür Merkezinde yapılan etkinlikde minikler sergiledikleri performansla izleyenleri büyüledi.

Okulun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Ümran Siyar yaptığı açılış konuşmasında  böylesi güzel bir  günde öğrencileri ve velileriyle birlikte olmaktan  mutluk duyduğunu ifade etti.  Siyar çok sevdiği bir işi yaptığını bellirterek yawrularımıza temel din ahlakını vatanmıza milletimize hayırlı bir evlat olmarı için çaba sarfediyoruz dedi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte minik öğrencilerin hazırlamış olduğu kutlu doğum haftası ile ilgili anlamlı gösteriler yapıldı.

Etkinlikte, öğrenciler Kâbe’nin tavafının canlandırılması, Peygamber Efendimiz ile ilgili ayetler, Peygamber Efendimizin hadislerinden bazıları, Peygamber Efendimizin güzel ahlakı, Peygamber Efendimizin çocuklara sevgi ve merhametle yaklaşması, Peygamber Efendimizin hayatı ve çeşitli ilahilerin okunması konularında gösteriler yapıldı.

Program, Anaokulun en başarılı öğrencilerine madalyon taktim edilerek sonlandırıldı.

Haber: Yusuf SARAY

Bölge Gündem Gazetesi

eren anaokulu IMG_8511 IMG_8520 IMG_8529 IMG_8537 IMG_8548 IMG_8562 IMG_8579 IMG_8581 IMG_8616 IMG_8646 IMG_8824

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT