1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Erol Kaya " Kılıçdaroğlu'na ve Bahçeli'ye Teşekkür Ediyorum"

Erol Kaya " Kılıçdaroğlu'na ve Bahçeli'ye Teşekkür Ediyorum"

İstanbul Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyon Başkanı Erol Kaya Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti ile Pendik Gülistan sofrasında kahvaltıda bir araya geldi.

Erol Kaya " Kılıçdaroğlu'na ve Bahçeli'ye Teşekkür Ediyorum"

İstanbul Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyon Başkanı Erol Kaya Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti ile Pendik Gülistan sofrasında kahvaltıda bir araya geldi.

AYGAD’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü programına  Denizli’de  çıkan bir program nedeni ile katılamadığını belirten Erol Kaya kendisini  şu şekilde ifade etti “ Geçmiş  10 Ocak Dünya Gazeteciler gününüzü kutluyorum. Aslında Ümit beyle pazarlık etmiştik söz vermiştim fakat aranıza katılamadım bu yüzden sizlerden özür diliyorum, telafisini bugün yapıyorum” dedi.

Ülke gündemi hakkında gazetecileri bilgilendiren Erol Kaya, “2002’den beri  Türkiye’nin hem fiziki anlamda geliştiğini hem de bölgedeki konumu sürekli değiştirdiğini söyledi.  Ak Partinin kendi içerisinde dinamizminin de sürekli değiştiğini ifade eden Kaya  “ Yeni bir tartışma başladı bilmiyorum gördünüz mü? Ak Parti Hükümeti hakim parti olacak mı? Biz bununla ilgili bir çalışma yaptık. Bu mümkün olduğu gördük. Japon’yaya  baktığımızda 1953’ten 2009’a kadar  56 yıl boyunca iktidar da kalan bir parti olduğunu gördük.  Bu başarının altında yatan sebebi  araştırdık ve yine gördük ki  toplumun talep ve beklentilerine cevap vermesi o hükümeti 56 yılı boyunca iktidara taşımış . Allaha Hamt olsun bizde bu misyon ve vizyon ile bu trendi göreve geldiğimiz 2002’den beri yakalamaya çalışıyoruz. Başaracağımızdan şüphem yok” şeklinde konuştu.

img_2519.jpg

"KILIÇDAROĞLU'NA ve BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Chp ve Mhp’nin siyaset anlayışlarının yanlış olduğunu ifaden Kaya “ sayın Kılıçdaroğluna ve Devlet Bahçeliye çok teşekkür ediyorum.  Onların bu siyaset anlayışları ve davranışları bizi daha çok iktidarda tutar. Bizim yaptıklarımızı eleştirecekleri yerde birazcık hedeflerimizi sorgulasalar işimiz zorlaşacak ama bunu bilmiyorlar” diye konuştu.  

Ülke genelinde yapılan 3. Havalimanı, Marmaray gibi büyük projelerden bahseden Kaya, bizler bu çalışmaları yaparken birileri Türkiye’nin büyümesini engellemek için olaylar başlattı. Bu olaylar herkesin bildiği Gezi olaylarıydı . 15 ağıcın taşınarak nakledilmesiydi.  fakat bunu çok farklı bir algı oluşturarak farklılaştırdılar 2 gün önceden sosyal medyadan karalama  kampanyaları başlattılar. Bu Yurt dışında aynıydı . Yine  Köhn,  Amsterdam gibi büyük şehirlerde yapıldığını gördük bu aslında Bizim şahsımıza veya iktidara yapılan saldırı değildi. Türkiye’nin istikrarına ve büyümesine yapılan bir saldırıydı hareketti.  Allaha hamt olsun başaramadılar. Şimdi bakıyoruz Yalova’da 180 çınar ağacı kesildi katledildi kimsenin gıkı çıkmadı dolaysıyla biz her şeyin farkındayız.” ifadelerinde bulundu.

"ÇÖZÜM SÜRECİNDE İYİ BİR NOKTADAYIZ"

1984’ten buyana başlayan terör olayları ve ülke verdiği maddi manevi zararlardan bahseden Kaya, Allaha hamt olsun şuan bu süreç iyi bir noktada..30 yıldır bu millet travma yaşadı. Acaba oğlumun şehit haberi gelecek mi diye kaygı yaşadı. Gelinen noktada çok şükür iyi yerlerdeyiz “ ifadelerinde bulundu.

Haber : Yusuf SARAY

img_2599.jpgimg_2565.jpgimg_2537.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.