1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ersun Yanal'dan son dakika anlaşması

Ersun Yanal'dan son dakika anlaşması

Fenerbahçe ile 1,5 yıllık anlaşma imzalamak isteyen Ersun Yanal, sezon sonuna kadar kalma teklifine sıcak bakmamıştı. Son dakika gelişmesi olarak Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'de yönetim, taraftarın çağrısına kayıtsız kalmadı. İşte detaylar...

Ersun Yanal'dan son dakika anlaşması

Ersun Yanal ile sarı-lacivertli yönetimin ilk temasında 6 aylık sözleşme teklifini yetersiz bulan deneyimli teknik adamın bunu reddetmesi üzerine ikinci görüşmenin gerçekleştiği ifade ediliyor. Buna rağmen taraftarın 1,5 yıllık anlaşma konusunda yakın olduğu ve önümüzdeki günlerde imzaların atılabileceği konuşuluyor.

SON SÖZ KOÇ'UN

Fenerbahçe, Ersun Yanal konusunda Ali Koç'u bekliyor. Özel işleri sebebiyle yurtdışında bulunan F.Bahçe başkanı, konuyu yönetim kurulu ile birlikte değerlendirip son kararını verecek.

KARŞI ÇIKIYORDU

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal ismine bugüne kadar sıcak bakmıyordu. Kongre öncesi bir taraftarın soruduğu 'Ersun Yanal gelecek mi?" sorusuna, "Siz benim hayal ettiğim Fenerbahçe'yi anlayamadınız sanırım" diye yanıt veren Koç'un, taraftar baskısı sebebiyle geri adım atıp atmayacağı merakla bekleniyor.

Fenerbahçe taraftarı her maçta Yanal lehine tezahüratta bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde bir grup Fenerbahçeli Samandıra önünde Yanal'ın getirilmesi konusunda eylemde bulundu.

 

HABERE YORUM KAT