1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Esra Balamir'in koronavirüs testi pozitif çıktı

Esra Balamir'in koronavirüs testi pozitif çıktı

Esra Balamir'in yakın arkadaşının koronavirüse yakalandığı ortaya çıkınca kendisi de hemen test yaptırmıştı. Test sonucunu bekleyen Balamir koronavirüs olduğunu öğrendi.

Esra Balamir'in koronavirüs testi pozitif çıktı

Yakın bir arkadaşının koronavirüs kaptığını söyleyen Esra Balamir, hastaneye giderek kendisine de test yaptırmıştı.

SANIRIM BENİM DE POZİTİF DEMİŞTİ

Türkiye'de hızla yayılan koronavirüs salgını nedeniyle üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Geçen günlerde aynı evde yaşadığı erkek arkadaşının koronavirüs taşıdığı ortaya çıkan Esra Balamir, kendisine de test yaptırmış ve "Sanırım benim de pozitif. Evde karantinada kalmam söylendi. Sağlıkçılar ilgili ve titizlikle çalışıyorlar. Sonucumu bekliyorum" demişti.

POZİTİF ÇIKTI!

Evde test sonuçlarını bekleyen Esra Balamir'den üzücü haber geldi. Gazeteci Bilal Özcan'ın haberine göre; Balamir'in test sonuçları pozitif çıktı.

ESRA BALAMİR KİMDİR?

Türk model, şarkıcı, oyuncu ve televizyon sunucusu olan Esra Balamir 7 Eylül tarihinde doğdu. Balamir, kariyer hayatına ilk olarak Kral TV’de DJ’lik yaparak başladı. Ardından başka bir kanalda kendi programını sunmaya devam etti. Daha sonra başka bir kanalda sabah programı sunmuştur.

Şafak Sezer ile ilk televizyon dizisini çeken Balamir, Böyle mi Olacak, Kabare Kabare ve Reyting Hamdi gibi dizilerde oyunculuk yaptı. Aynı yıl bir kanalda bir müzik programında sunuculuk yaptı. Sonrasında birçok magazin programları sunan Balamir, model şarkıcı ve televizyon sunuculuğu görevlerinde de bulundu.

1998 yılında oyuncu Yalçın Dümer ile evlendi. Yalçın Dümer ile 1 yıl evli kalan ünlü sanatçı, bugüne kadar toplamda 5 albüm çıkarmıştır. Bir zamanlar ekranların popüler yarışmalarından Ünlüler Çiftliği’nde boy gösteren sanatçı, günümüzde moda programı İşte Benim Stilim 2016 yarışmasında tarz ve stilini sergilemiştir.

Uzun bir aradan sonra 'Söke Söke' adlı iki şarkılık single çalışmasıyla yeniden müzik piyasasına dönüş yapmıştır. 'Söke Söke'nin süper vizörlüğünü ise Balamir'in yakın arkadaşı olan ünlü şarkıcı Demet Akalın üstlenmiştir. Çalışmaya adını veren 'Söke Söke'ye klip de çekilmiştir. 1960'lı yılların anlatıldığı klipte; Demet Akalın da rol almıştır.

FİLMOGRAFİ

2003 – Hayat Bilgisi

1998 – Şafak Vakti (Gülbeyaz)

1998 – Sırılsıklam

1997 – Böyle mi Olacaktı

1993 – Bizim Takım

 

HABERE YORUM KAT