1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Evinde düdüklü tencere patlayan Sinem Umaş'ın vücudu yandı

Evinde düdüklü tencere patlayan Sinem Umaş'ın vücudu yandı

Evlilik programıyla adını duyuran Sinem Umaş,evinde köpeklere et kaynatırken düdüklü tencerenin patlaması ile birlikte kolları ve göğüs kısımlarında yanıklar oluştu.

Evinde düdüklü tencere patlayan Sinem Umaş'ın vücudu yandı

Evlilik programıyla adını duyuran Sinem Umaş, ölümden döndü. Köpeklere kemik kaynatmak isteyen Umaş'ın üzerine düdüklü tencere patlayınca vücudunda ciddi yanıklar meydana geldi.

CİDDİ YANIKLAR OLUŞTU

Kolları ve bacakları yanan Sinem, yaşadığı korkuyu da sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı. Umaş, vücudunun yanan bölgelerinin fotoğraflarını "Köpeklere kemik kaynatayım dedim. Düdüklü tencere patladı üzerime. Ölüyorum acıdan" notuyla paylaştı.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Fotoğrafını yayınladığı için tepki çeken Umaş, gelen eleştirilere de "Ben buraya fotoğraf attığımda olayın üstünden 2 saat geçmiş acım azalmıştı. Acı çekerken Instagram mı düşünür insan? Alışmışsınız hayatını reklam üzerine kuran ünlüleri herkesi bir tutmayın! Kendimi böyle yaktım reklam için haklısınız" dedi.

Evinde düdüklü tencere patlayan Sinem Umaş'ın vücudu yandı.Evinde düdüklü tencere patlayan Sinem Umaş'ın vücudu yandı.Evinde düdüklü tencere patlayan Sinem Umaş'ın vücudu yandı.

SİNEM UMAŞ KİMDİR?

1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Sinem Umaş, 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Gelinim Olur musun, yarışmasına katıldı. Yarışmanın damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşayan Sinem Umaş, Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalarla hafızalarla yer edinmişti. Yarışmanın en popüler gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi'nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti

HABERE YORUM KAT