1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fatih Anadolu Sanatta da Önde

Fatih Anadolu Sanatta da Önde

Pendik Fatih Anadolu Lisesi ‘’Sanatta da Öndeyiz’’ adlı bir dizi kültürel etkinlik düzenledi.

Fatih Anadolu Sanatta da Önde

Pendik Fatih Anadolu Lisesi ‘’Sanatta da Öndeyiz’’ adlı bir dizi kültürel etkinlik düzenledi.

Pendik Atatürk Kültür Merkezinde Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Otluoğlu, Pendik İş Kur Müdürü Yasin Turunç, Abdurrahmangazi Ortaokulu Müdürü Recep Ali Tay, Okul Müdürü Zeki Aygül, çok sayıda veli ve öğrencilerin katıldığı programda Şiir dinletisi, Türk Halk Müziği ziyafeti, Tiyatro gösterisi ve Resim sergisi düzenlendi.

dsc_0306.jpg

Okul Müdürü Zeki Aygül yaptığı açış konuşmasında ‘’Sene sonunun yaklaştığı bu günlerde arkadaşlarımızın hazırladığı bu güzel tablo ile buradayız. Pendik Fatih Anadolu Lisesi seçkin bir okul. YGS de ilk sırada yer alıyoruz. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum. Bizim hizmetimize bu salonu tahsis eden Pendik Belediyesine de teşekkür ediyorum’’ dedi.

dsc_0313.jpg

Fatih Anadolu Birçok Konuda Önde

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Otluoğlu da yaptığı kısa konuşmada ‘’Pendik Fatih Anadolu Lisesinde iki yıl bende çalıştım. Sanatta da öndeyiz, dendiğine göre birçok konuda önde oldukları anlaşılıyor. Onları yetiştiren öğretmenlerine ve velilerine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Otluoğlu konuşmasına şöyle devam etti; ‘’Fatih Anadolu Lisesinin bir takım problemleri var. Özellikle bina sorunu var. Okulumuzun da prestijini sarsmayacak şekilde önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmek üzere bunun planlamasını yapıyoruz’’ dedi.

Bu konuşmalardan sonra öğrenciler Şiirler okudu. Türk Halk Müziğinden parçalar sunuldu. Folklor gösterisi sergilendi. Tiyatro (Ayyar Hamza) gösterisi sahnelendi. Ardından ’Fatih Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Resim Sergisi gezildi. HABER: Abdullah Yadigar

dsc_0286.jpgdsc_0443.jpgdsc_0480.jpg

HABERE YORUM KAT