1. HABERLER

  2. PENDİK

  3. Fatih Eryılmaz: MHP Çay Ocağı değil, Millet ve Devlet Ocağıdır
Fatih Eryılmaz: MHP Çay Ocağı değil, Millet ve Devlet Ocağıdır

Fatih Eryılmaz: MHP Çay Ocağı değil, Millet ve Devlet Ocağıdır

MHP İstanbul Milletvekili Adayı Fatih Eryılmaz Bölge Gündem Gazetesi’ni seçim çalışmaları kapsamında ziyaret etti.

MHP İstanbul Milletvekili Adayı Fatih Eryılmaz Bölge Gündem Gazetesi’ni seçim çalışmaları kapsamında ziyaret etti.

Gazetemize ziyareti sırasında önemli açıklamalarda bulunan Fatih Eryılmaz, Ülkenin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, “ Mevcut iktidar tarafından, Ülkemiz ve milletimiz,huzur ve refah yerine; gerilim kutuplaşma ve çatışma eksenine heba edilmiştir.Milli irade, yolsuzluk,adaletsizlik ve bölücülük için kılıf hazırlanmıştır. Türk Milleti ve Devleti beka sorunu ile yüz yüze bırakılmıştır.” dedi.

Bu durumu yaratanlara tepki gösteren Eryılmaz, iktidar partisine yüklenerek, “Hala umursuzca, sahaya inip halkımız ile konuşabiliyorlar, görsel medya  ve yazılı medyada gerçek dışı beyan veriyorlar.. Üzerine birde  bir algı oluşması için çaba harcıyorlar. Büyük Türk Milleti, Türkiye’yi felakete sürüklediğini itiraf edenlerden sandıkta hesap soracaktır.Milliyetçi Hareket Partisinin milletimizin hakemliğine inancı tamdır ve sağduyusuna güveni sonsuzdur. Milliyetçi Hareket partisini çay ocağı gibi görüp sadece “çay’a evet” dedi  diyenlere,” herşeye hayır” dedi diyenlere ve bunu utanmadan sıkılmadan dile getirenlere cevabımız vardır ve hazırdır.”ifadelerinde bulundu.

img_8274.jpgMilliyetçi Hareket Partisi “EVET” demiştir

Partisinin kamuoyunda her şeye “HAYIR” söylemenin  gerçeği yansıtmadığını söyleyen Eryılmaz; Devletin ve Milletin bekasını tehlikeye düşüren, PKK’ya silah ve mühimmat sağlayan,”çözüm” adı altında yürütülen bölünme ve ihanet sürecinin bitirilmesine “EVET” demiştir.

Yolsuzlukla mücadele edilmesine, yetim hakkı yiyenlerden hesap sorulmasına, hırsızların adalete teslim edilmesine,rüşvetçilerin yakasından tutulmasına “EVET” demiştir.

 Herkesin sadece Anayasa ve yasalardan aldığı yetkiyi kullanmasına “EVET” demiştir.

Devletin kuruluş esaslarının ve Cumhuriyetin temel niteliklerinin yer aldığı Anayasa’nın ilk dört maddesine sahip çıkılmasına “EVET” demiştir.

Devletin kuruluş esaslarının ve Cumhuriyetin temel niteliklerinin yer aldığı Anayasa’nın ilk dört maddesine sahip çıkılmasına “EVET” demiştir.MHP bu ilke ve şartların kabul edilmesi halinde,”koalisyona varız” demiştir.

MHP; bölünmeye, hırsızlığa, adaletsizliğe ve vesayete “HAYIR” huzura, kardeşliğe,refaha ve güvenli geleceğe “EVET” demiştir.PKK’ya evet diyen AKP, MHP’ye sırtını dönmüştür.

İmralı canisinin 10 maddelik ihanet metnini kabul edenler, MHP ‘nin ilkelerini konuşmayı bile denememiştir.

MHP ne demişse milletimizin lehinedir. MHP neyi istememişse milletimizin menfaatinedir. MHP ikbalin değil, istikbalin peşindedir. MHP millet ve vatan davasının savunucusudur. MHP binlerce yıllık Türk – İslam ülküsünün varisi, bu çağdaki emanetçisidir. 1 Kasım 2015’te yapılacak olan Milletvekili Genel seçimlerinde milletimizin takdir ve teveccühüne mazhar olacak ve Cenabı Allah’ın izniyle tek başına iktidara ulaşacaktır. Böylelikle Türk Milletinin milli iktidar hasreti sona erecektir.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.