1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Fatih Ürek ablasının cenazesinde yalnız kaldı

Fatih Ürek ablasının cenazesinde yalnız kaldı

Gelinim Mutfakta'nın sunucusu Fatih Ürek, ablası Sevgi Salgın'ı kaybetti. Fatih Ürek ablasını Karacaahmet Aile Kabristanında toprağa verdi. Ünlü sunucu acılı gününde tek kaldı.

Fatih Ürek ablasının cenazesinde yalnız kaldı

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'nın sunuculuğunu yapan Fatih Ürek, ablası Sevgi Salgın'ı kaybetti.

"CENAZEDE YALNIZ KALDI"

Ünlü ismin ablası dün Şakirin Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Karacaahmet Aile Kabristanında toprağa verildi. Ablasının ölümüyle yıkılan Ürek, cenaze töreninde ayakta durmakta güçlük çekti. Hürriyet'te yer alan habere göre: Cenazede açıklama yapan Ürek, "Anne ve babamdan sonra en büyüğümüzdü, şimdi üç kardeş kaldık. Allah kimseye hastalık vermesin çok zor bir durum." dedi.

Fatih Ürek ablasının cenazesinde yalnız kaldıFatih Ürek ablasının cenazesinde yalnız kaldı

ÜNLÜ DOSTLARI YALNIZ BIRAKTI

Ablasının ölüm haberini ve cenaze bilgileri sosyal medya hesabından duyuran Fatih Ürek'in paylaşımına ünlü isimlerden taziye mesajları yağdı. Ürek'in paylaşımının altına Bengü, Buse Varol, Işıl Rençber, Seda Sayan, Özlem Yıldız, Işın Karaca, Pınar Altuğ, Demet Akalın, Alişan, Lara, Deniz Seki, Gonca Vuslateri ev Selen Görgüzel gibi ünlü isimler taziye yorumları yaptı. Sanat camiasının sevilen isimlerinin başında gelen Ürek, bu acılı gününde yalnız kaldı. Fatih Ürek'in sayısız ünlü arkadaşları, cenaze törenine katılmadı.

HABERE YORUM KAT