1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Puhu tv artık ücretli mi

Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Puhu tv artık ücretli mi

Yayınlandığı günden itibaren milyonları peşinden sürükleyen Fi Dizisi yeni sezon bölümleri için tarih mi verdi? Fi dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor? Puhu Tv artık ücretli mi?

Fi Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Puhu tv artık ücretli mi

İzleyicisinde yarattığı tutku ve heyecan her bölümüyle artan Fi'nin merakla beklenen 13. bölümü çekimleri için start verildi peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 12.bölümüyle sezon finali yapan ve yeni sezonu büyük merakla beklenen Fi dizisi için yeni sezon tarihi araştırılıyor. Peki Fi yeni sezon ne zaman başlayacak?

s-3d2a024c6ac90a8b9f1c20b2edb3a4fc63e2c2fa-001.jpg
Yayınlandığı günden beri ilgiyle takip edilen ve her bölümü heyecanla beklenen internet dizisi Fi, 12. bölümüyle sezon finali yaparak tatile çıkmıştı. Dizinin takipçileri merakla Fi dizisinin ne zaman başlayacağını araştırıyor. Peki Fi ne zaman başlayacak? Fi yeni sezon ne zaman başlayacak?
Fİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Şimdiye kadar Puhu TV'de yayınlanan, Mart ayından itibaren Show TV'de yayınlanacak olan ve binlerce takipçisi olan Fi dizisi, geçtiğimiz ay 12. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte izleyiciler de merakla yeni sezonun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı.
Başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı Fi dizisinin yeni sezonu Eylül ayında başlayacak. Dizideki "Can Manay" karakterini canlandıran Ozan Güven, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda dizinin Eylül ayında yeni sezon ile başlayacağını duyurmuştu.

ozan-guven-ne-dedi.jpg

Fİ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Eti, yıllardır kendisine eziyet çektiren babasının ölümü ile rahatlarken, Özge de Sadık'ı yaralamasının üzerinden onun yanında beklemektedir. Murat Yılmaz'ın hala kendisine aşık olduğunu öğrenen Bilge, onu reddettikten sonra ofise geçer ve öğrenir ki Can Manay, ofisi kapatma kararı almıştır ve kendisi de dahil olmak üzere herkes işsiz kalmıştır.
Deniz, Can'ın yaptıkları yüzünden sanat merkezi projesinden vazgeçer ve bunu öğrenen öğrenciler, Duru'yu sorumlu tutarak ona karşı çıkarlar. Sadık, Can'ın yeni kaldığı yere gider ve onu ofisini ve programını tekrar açması için zorlar. Bilge, Can Manay'ın son mektupunu televizyonda görür ve "yoruldum" demesini duyunca, onun yardıma ihtiyacı olduğunu düşünür hemen; çünkü yıllar önce annesi yorgunum dedikten sonra intihar etmiştir.

Fİ 10. ve 11. BÖLÜMLERDE NELER OLDU?
Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru'nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yaptı. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kaldı. Songül Öden, Sadık Murat Kolhan'ın eşi olarak diziye dahil oldu. Dizideki ismi de Yıldız olan Öden, Can Manay'ın hastalarından biri. Terapiden sonra Manay'ın ofisinde kendini öldürdü.
11. bölümde ise kozlar paylaşıldı: Can kaybolan hasta kayıtları yüzünden Sadık'ın kapısını çalarken, yaşadığı kaybın şokuyla gözünü iyice karartan Özge soluğu karakolda aldı. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz'in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı oldu.
Fİ 8. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Can'ın gündeme bomba gibi düşen açıklamaları, Özge ve Sadık işbirliğini tehlikeye sokar. Duru ise aradığı yanıtlara ulaşmak için Can'ın karşısına çıkar. Kaçınılmaz itiraf, Duru ve Can ilişkisinde yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.
Fİ 9. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Can ve Duru arasındaki sürpriz yakınlaşma Duru'yu pişmanlığa sürüklerken, Can'ı umutlandırır. Ne pahasına olursa olsun amacına ulaşmak isteyen Can, kirli yollar denemekten çekinmezken; Özge de Sadık ve Can arasındaki sırrın peşine düşer.
Fİ DİZİSİ 6. SON BÖLÜM ÖZETİ
Duru ve Deniz'in aldığı kararla karnına sert bir yumruk yiyen Can, daha büyük oynaması gerektiğinin farkına varır. Bu kez Duru ve Deniz'i hayalleri ile vuracaktır. Can amacına giden yolda yeni planlarını hayata geçirirken, Özge de Can hakkında bilgi almak için Eti'nin karşısına çıkar.
Fİ DİZİSİ 5. BÖLÜM ÖZETİ
Can'ın oyunları sonunda çıkmaza giren Duru ve Deniz ilişkisi, bitme noktasına gelir. Can sonunda aradığı fırsatı bulmuş, karşısına çıkacak engellerden habersiz, tam gaz zafere yürüdüğünü sanırken, beklenmedik cephelerden gelen darbeler ile sarsılır. Can'ın sakladığı sırrın izini süren Özge ise sonunda bir kanıta ulaşacaktır.
Fİ DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ
Duru'yu elde etmek için yeni yollar deneyen Can, rotayı rakibi Deniz'e çevirir ve Kaya'ya onu araştırması talimatını verir. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz'in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

fi 13.bölüm izle
Fİ DİZİSİ KARAKTERLERİ
Can Manay (Ozan Güven), ülkenin en önde gelen psikiyatristi ve aynı zamanda en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Normal bir hayatı olan Can Manay, Duru ile tanıştığında ona karşı saplantılı bir aşk beslemeye başlar. Artık Duru'nun hayatını uzaktan izlemeye başlar.
Duru (Serenay Sarıkaya), bir konservatuar öğrencisidir ve tek hayali dans etmek, sahnede var olmaktır. Dizinin karakterlerinden birisi olan Deniz ile romantik bir ilişkisi vardır.
Deniz (Mehmet Günsür), üniversite hocası ve dans gösterileri hazırlayan bir kompozitördür. Aşık olduğu kadın Duru ile birlikte yaşamaktadır.
Özge Egeli (Berrak Tüzünataç), Can Manay ile ilgili gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışan bir gazeteci ve aynı zamanda inatçı ve güçlü bir kadındır. Can Manay'ın gerçeklerini ortaya çıkarma isteği asistanlığını yaptığı gazetecinin geçirdiği kaza sonrası gerçekleşir.
Bilge Görgün (Büşra Develi), Can Manay'ın üniversitedeki psikoloji sınıfından çok başarılı bir öğrencidir. Pek sosyal birisi değil, çekingendir.

,vzdr4sbnne2uruktkdif7g.jpg

Puhu TV nasıl izlenir?
Yeni nesil dijital kanallardan olan Puhu Tv'yi izleyebilmek için herhangi bir üyelik şartı bulunmamaktadır. puhutv adresi üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bu kanala, cep telefonlarınızdan, android cihazlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üye olmak isteyen izleyiciler ise herhangi bir bedel ödemeden, kanalda yayınlanan tüm yapımları ücretsiz olarak izleme imkanına sahip olabilirler.
PUHU TV ÜCRETLİ MİDİR?
Puhu TV'nin kullanıcılarına sunduğu tüm diziler ve filmler tamamen ücretsizdir. Üye olarak yada üye olmadan kolaylıkla tüm içeriklere erişip izleyebilirsiniz. Puhu Tv nereden izleyebilirim? Puhu Tv teknolojin son harikası olan tüm cihazlarda izlenme özelliğine sahiptr. Önek verecek olursak; İphone, İpad, Android akıllı telefonlar sayesinde uygulanan özellik sebebiyle rahatça izlenebilir. Sevilerek izlenen diziler, filmlerin ortak online adresi sayesinde ve Smart uygulamasından da erişmek mümkün olacak. Puhu Tv 2017 yılı itibariyle heyecanla bekleyen takipçilerinin yüzünü güldürmeye yetti. Puhu Tv" izleyicisini yakından tanıyan tv"olma özelliği taşır. En önemli özelliği ise yüksek kaliteli çözünürlüğe sahip olmasıdır.
Fİ DİZİSİ KONUSU VE HİKAYESİ
Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş¸ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

fi yeni sezon izle

ESERİN SAHİBİ YAZAR AZRA KOHEN SARIZEYBEK KİMDİR

fi yeni sezon ne zaman başlayacak

Türk yazar ve psikolog, Akilah Azra Sarızeybek Kohen 1979 yılında İzmir’de doğdu. Kohen, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu olduktan sonra eğitim hayatına Kanada Ottawa Üniversitesi’nde, Üçüncü Dünya Ülkelerine Yardım Ekonomisi bölümü ile devam etti. Liverpool Üniveristesi’nde Davranış Bilimleri dalında uzmanlık yapan Akilah Azra Sarızeybek Kohen iyi derecede İtalyanca ve İngilizce biliyor.

Asıl adı Azra Sarızeybek olan yazar, Akilah ismini mahlası olarak kullanıyor. 2001 yılında Sadok Kohen ile yaptığı evlilikten sonra ‘Kohen’ soyadını alan yazar; 2009 yılında bir erkek çocuğu sahibi oldu.


Sanatçının ilk eseri Fİ 2013 yılında Goa Basım Yayın tarafından, mahlası olan Akilah yazar ismi ile basılmıştır. İkinci ve sonraki basımlar Destek Yayınları tarafından Ağustos 2014 ve sonrasında basılmaya devam edilmiştir. Sloganı “Bu hikayenin sadece inanılamaz tarafları gerçektir” olan kitap 600 sayfa olarak basılmıştır. Yazar, kitabın ismi ‘Fİ’nin altın orandan geldiğini ifade ediyor. Fİ’de ihtirası anlattığını söylüyor.

Çİ
İkinci kitap olan Çi ilk olarak Destek Yayınları tarafından Temmuz 2014’te basılmıştır. Sloganı “İyi bir hikaye asıl bittiğinde başlar” olan kitap 300’ün biraz üzerinde sayfa sayısıyla ilk kitabın neredeyse yarısı uzunluktadır. İnsan enerjisi anlamına gelen Çİ’de, motivasyonunu kaybetmiş bir insanlık anlatılıyor.


Üçüncü ve serinin son kitabı olan Pi ‘nin birinci baskısı Temmuz 2015’te Destek Yayınları tarafından 50.000 adet olarak gerçekleştirilmiştir. Sloganı “Bu hikaye burada bitecek ve sen başlayacaksın” olan kitap 700 sayfa olarak basılmıştır.

AEDEN
Yazarın son kitabı olan Aeden 2016 yılında 616 sayfa olarak basıldı. Fantastik kurgusu olan Aeden, sakinlerinin kendi mükemmel versiyonlarına ulaşabilmeleri için onları her anlamda beslemek üzere “Usta” tarafından dizayn edilmiş, mükemmelliğe adanmış bir gezegenin adıdır aynı zamanda. Bilimsel verilere dayandıralarak yazılan kitapta insan yaşamının gelişmesi heyecanlı ve sürükleyici bir dille anlatılmıştır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.