1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gazetemiz'den, Pendik Basın Yayın Müdürü Cem Koçdemir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Gazetemiz'den, Pendik Basın Yayın Müdürü Cem Koçdemir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Bölge Gündem Gazetesi İmtiyaz sahibi İbrahim Şahin ve gazetenin editörü Yusuf Saray, geçtiğimiz günlerde Pendik Belediyesi Basın yayına müdürlüğüne getirilen Cem Koçdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gazetemiz'den, Pendik Basın Yayın Müdürü Cem Koçdemir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Bölge Gündem Gazetesi İmtiyaz sahibi İbrahim Şahin ve gazetenin editörü Yusuf  Saray, geçtiğimiz günlerde Pendik Belediyesi Basın yayına müdürlüğüne getirilen Cem Koçdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Koçdemir’i makamında ziyaret eden imtiyaz sahibi İbrahim Şahin, hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

Müdür  Koçdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Haberlerinizi yakından ilgiyle takip ediyorum. Pendik’teki anlık, son dakika gelişmelerinin yanı sıra bazen Türkiye kamuoyunu ilgilendirecek haberleri sizden  okuyoruz. Maşallah çok hızlısınız diyerek gazetemize övgülerle bahsetti.  Ayrıca Koçdemir, bu nazik ziyaretlerinden dolayı  da yayın gurubumuza teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Basın yayın halkla ilişkiler müdürü Abdurrahim Bayram’ın TC. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı’na (AFAD) görevlendirilmiş, boşalan müdürlüğe  ise  Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, Özel Kalem Müdürü Cem Koçdemir getirmişti.

 Haber: Yusuf SARAY

9797.jpg

HABERE YORUM KAT