1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Gelinim Mutfakta Hatice elendi mi? Hatice neden yok?

Gelinim Mutfakta Hatice elendi mi? Hatice neden yok?

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da Gülcan ve kayınvalidesi programda yoktu. İzleyiciler ise Hatice elendi mi sorusunu araştırmaya başladı. Peki Hatice elendi mi? Haberimizde..

Gelinim Mutfakta Hatice elendi mi? Hatice neden yok?

Gelinim Mutfakta yarışmasının olaylı gelini Gülcan ve kayınvalidesi Besime programda olmayacağını açıkladı. Geçtiğimiz Cuma günü hafta finali heyecanının yaşandığı Gelinim Mutfakta yarışmasına Gülcan ve Kayınvalidesi Besime Hanım veda etti. 

GELİNİM MUTFAKTA HATİCE ELENDİ Mİ?

Son zamanlarda yaptığı yemeklerle ön plana çıkan ve yüksek puanlar toplayan Hatice Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılma nedeni ise çok merak edildi. Kızının diş çıkarmasından dolayı programa ara verileceği açıklandı. Program  Kıymet gelin ve kayınvalidesi Nur Hanım ile devam edecek.

KIZI DİŞ ÇIKARIYOR

Hatice ve kayınvalidesi Hüsniye kızının diş çıkarması dolayı yarışmaya ara etmek istediler. Programın sunucusu Fatih Ürek bu taleplerini onayladı. 

Gelinim Mutfakta Hatice elendi mi? Hatice neden yok?

GELİNİM MUTFAKTA HATİCE KARABULUT KİMDİR?

Ev hanımı olan Hatice Karabulut, 1993 yılında dünyaya geldi. 2012 yılında hayatını Hüseyin Karabulut ile birleştiren ve 4 yaşında bir kızı olan genç yarışmacı, İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde yaşıyor. Yarışmanın ilk bölümünde kendisini tanıtırken zor ve hırslı bir insan olduğunu dile getiren Hatice Karabulut, iddiasını “ “Buraya kazanmaya geldim, asla boş dönmeyeceğim” sözleriyle ortaya koymuştu.

HABERE YORUM KAT