1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Görevimiz Tehlike filmine koronavirüs engeli

Görevimiz Tehlike filmine koronavirüs engeli

Serinin son filmi olan Görevimiz Tehlike filminin çekimleri İtalya'da devam ederken, tüm dünyada hızlıca yayılan virüs nedeniyle çekimler durduruldu.

Görevimiz Tehlike filmine koronavirüs engeli

İtalya'da çekimleri devam eden Görevimiz Tehlike filmi koronavirüs nedeni ile durduruldu. Hollywood Reporter'a göre, filmin yıldızı Tom Cruise henüz İtalya'ya gitmemişti.

FİLM ŞİRKETİ PRODÜKSİYONU DURDURMA KARARI ALDI

Film yapım ve dağıtım şirketi Paramount Pictures, İtalya'nın Avrupa'da en fazla koronavirüs vakası görülen ülkeye dönüşmesinden sonra prodüksiyonu durdurma kararı aldı. Hollywood Reporter'a göre, filmin yıldızı Tom Cruise henüz İtalya'ya gitmemişti. Bu kararın ardından prodüksiyon ekibi de İtalya'dan ayrıldı.

Görevimiz Tehlike filmine koronavirüs engeli

VENEDİK'TE ÇEKİMLER ÜÇ HAFTA SÜRECEKTİ, ERTELENDİ

Ülkedeki vaka sayısı 25 Şubat itibarıyla Çin ve Güney Kore'nin ardından dünyada üçüncü sırada yer alıyor. Paramount'tan yapılan açıklamada "Yerel Venedik yönetiminin kamusal alanlarda toplanmama yönündeki çağrısının ardından oyuncularımız ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için Venedik'te üç hafta sürmesi planlanan çekimlerimizi erteliyoruz" ifadeleri yer aldı. Açıklama şöyle devam etti "Bu süreçte çalışanlarımızın çekincelerine yanıt olarak onların evlerine dönmelerine izin verdik. Prodüksiyon yeniden başladığında geri dönebilirler. Yerel yönetim ve sağlık yetkilileriyle birlikte durumu sürekli takip edeceğiz."

HABERE YORUM KAT