1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gülben Ergen Seren Serengil'e Omuz Attı | Seren Hunharca Güldü

Gülben Ergen Seren Serengil'e Omuz Attı | Seren Hunharca Güldü

Magazin programlarında epeydir gündem konusu olan Gülben Ergen aynı yerde Seren Serengil ile karşılaşırlarsa ne olur? Bu sorunun cevabını sitemizde ki videodan daha iyi anlayacaksınız.

Gülben Ergen Seren Serengil'e Omuz Attı | Seren Hunharca Güldü

Uzun yıllardır birbirlerine düşman olan Seren Serengil ve Gülben Ergen'in arası bu yıl iyice gerildi. Gülben Ergen'in adı yasak aşk iddialarına karışınca Serengil, sunduğu magazin programında haftalarca bu konuyu işledi. Geçmişte sevgilisini elinden aldığını iddia ettiği Gülben Ergen'e karşı 'Kocama Dokunma' kampanyası bile başlattı. Bu olaylardan sonra araları iyice gerilen ikili geçtiğimiz akşam bir davette karşılaştı.

SEREN KAHKAHALARA BOĞULDU

Yıllardır atışıp duran, hatta mahkemelik olan Gülben Ergen'le Seren Serengil, dün akşam bir açılışta pişti oldu, komik anlar yaşandı.

Seren Serengil ve Gülben Ergen açılışta bir anda burun buruna geldi. Gülben Ergen, Seren'in yanından geçerken omuz atıp geçti. Seren de bu harekete karşılık, Gülben'in arkasından dalga geçer gibi güldü.

"GÖRMEDİM"

Gülben Ergen ise kendisine Seren Serengil'in sorulmasına 'Görmedim' cevabını vermekle yetindi.

 

RTÜKten magazin programlarına gelen bireysel şikayetler üzerine ağır cezalar uyguladı. Gülben Ergen ve çocuklarının babası Mustafa Erdoğanın magazin programlarında kişilik haklarımıza saldırıldı başvurularını da gündemine alan Üst Kurul, Duymayan Kalmasın,   Söylemezsem Olmaz ve Herşeyi Konuşalım magazin programlarına kişilik haklarına saldırı ve 3. sahışları itham nedeniyle para cezası uygunlanmasına karar verdi.

Sanatçı Gülben Ergenin olaylı boşanmasının ardından şikayete konu olan programlarda Ergen ve eski eşi Mustafa Erdoğan hakkında ağır ithamlarda bulunulmuş; Erdoğan'ın Avukatı İlkser Akbulut ve Ergen'in Avukatı Altın Mimir söz konusu TV kanallarını RTÜKe şikayet etmişlerdi.

Gülben Ergen Seren Serengil'e Omuz Attı

BU ELEŞTİRİLER MAGAZİNİN ÖTESİNDE,ELEŞTİRİ SINIRINI AŞIYOR
Başvuruyu oy birliğiyle haklı bulan RTÜK, karar metninde şu çarpıcı tespitlerde bulundu: Kamuoyunda bilinirliği olan ünlü kişilerin yaşadıklarının magazinsel anlamda haber değeri taşımış olsa da; söz konusu yayın içeriğinde kullanılan ifadelerin magazinsel yaklaşımın çok ötesinde eleştiri sınırlarını aşan, tarafları rencide edici, kişilerin saygınlığını zedeleyici nitelikte olduğu kanaatine varılmıştır.

EN BÜYÜK CEZA SEREN'E
Kurul, Duymayan Kalmasına 207 Bin TL, Söylemezsem Olmaza 32 bin 454 TL ve Herşeyi Konuşalım isimli programa 14 bin 908 TL ceza kesti.

HABERE YORUM KAT