1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güvenle Kayacaklar

Güvenle Kayacaklar

Pendik Belediyesi, hem gençlerin güvenle kayabileceği hem de yeteneklerini geliştirebileceği özel bir Skate Park inşa ediyor.

Güvenle Kayacaklar

Pendik Belediyesi,  hem gençlerin güvenle kayabileceği hem de yeteneklerini geliştirebileceği özel bir Skate Park  inşa ediyor.  Çamlık Mahallesi’nde yapımı devam eden  parkta kay kay ve paten pistlerinin  yanı sıra, idari bina, cafe ve dinlenme alanları olacak.

Çamlık Mahallesi Leyla Sokak’ta inşa edilen skate park büyük bir hızla tamamlanıyor.  Parkın kay kay ve paten parkurları yerleştirildi. Toplam alanı 2 bin 250 metrekare  olan parka  1100 metrekare kayma alanı yer alıyor.  Parkta skating tutkunlarına  yönelik zengin donanımlı  pistin yanı sıra bu spora başlamak isteyen ancak paten kullanamayanlara yönelik eğitim verilmesi de planlanıyor.

Gençlerin hem kendilerini hem de hem  de araç ve yaya trafiğini tehlikeye atmadan spor yapabilmelerini amaçlayan parkın  iki ay gibi bir sürede tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.  Böylece Sahil alanından sonra Pendikli gençler ikinci bir kay kay pistine kavuşacak. 

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT