1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hakan Hatipoğlu isyan etti

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu isyan etti: Ne ara bu kadar arsız, hadsiz, kötü niyetli olduk? Diyerek eleştirilere sert tepki gösterdi

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu altı ay önce bebekleri Lila’yı kucağına almıştı.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Çok ağır yorumlar var. Onun hayatıyla ilgili bir şeyler söyleyenler de var fiziki şeyler söyleyen de var…

Hakan Hatipoğlu isyan etti

İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşan çift geçen günlerde kızlarının fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

Ben her zaman şunu söylüyorum; eğer çocuğumuzu Allah bize engelli bile verseydi ona da bakardık. Başımızın üstünde her zaman… O yüzden böyle şeyleri hiç konuşmamak lazım. Biz vatana hayırlı bir evlat yetiştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız…

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Bazı sosyal medya kullanıcıları Lila bebek hakkında kötü yorum yapınca ünlü çift isyan etti. Bugün Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu şu açıklamayı yaptı:

Bir kere çok üzülüyoruz. Biz kızımıza her anne-baba gibi gözümüz gibi bakıyoruz. İlk 6 ay boyunca fotoğrafını paylaşmaya kıyamadık. 6 ay geçti ‘artık yavaş yavaş paylaşalım’ dedik. Sonuçta kızımız bizim en büyük güzelliğimiz bunu insanlar da görsün belki güzel taraflarını örnek alırlar, güzel şeyler düşünürler.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Biz çocuğa kendimiz bakıyoruz. Herhangi bir dadı yardımı falan almıyoruz. Annelerimiz yanımızda oluyor…

Evlendik, ‘ne zaman ayrılacaklar’ dediler… Yıllar geçti ‘çocukları olmuyor’ dediler. Dediler de dediler… Şimdi çocuğumuz oldu buna bile laf edenler oluyor.

'ALLAH KATINDA HERKES BUNLARIN HESABINI VERECEK'

O kişilere dava açmayı düşünmüyorum. Belki karşı taraf beni yaralamak için bu lafları ediyor ama şunu kimse unutmasın Allah katında herkes bunların hesabını verecek.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?

1988 tarihinde İstanbul'da hayata gözlerini açan Gizem Hatipoğlu, üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Reklamcılık bölümünde tamamladı. Televizyon dünyasına Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Var Mısın Yok Musun? adlı yarışma programına katılım sağlayarak atılan Gizem Hatipoğlu, buradan 130 bin TL'lik ödülle ayrıldı.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Var Mısın Yok Musun yarışma programıyla geniş kitleler tarafından tanınırlık sağlayan Gizem Hatipoğlu, bu yarışmanın ardından Survivor yarışmasında yer aldı.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

2011 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan Star Life adlı magazin programında sunuculuk yapan Hatipoğlu, 2016 tarihinde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi isimli programın da sunuculuğunda bulunmuştur.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Gizem Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde aynı yarışmadan tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlilik gerçekleştirmiştir. 

Hakan Hatipoğlu isyan etti

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 yılında İstabul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul'da Burgazada'da büyüyen Hatipoğlu, aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Ardından Yüksek Lisans eğitimini İşletme üzerinden Marmara Üniversitesinde almıştır.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Üniversiteyi bitirmesinin ardından reklam ajanslarında iş hayatına bir giriş yapmıştır. Bu alanda başarılı ilerleyen Hakan Hatipoğlu, kendi adına bir reklam ajansı kurmuştur.

 

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Hakan Hatipoğlu, Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamakta ve Milli takımda yer almaktadır. 2013 yılında Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer ala yer aldı.

2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

2010 yılında Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim karakterini 80 bölüm canlandırdı.

Hakan Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama‘da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Gizem Akın‘ın da katıldığı Survivor’un Şampiyonu Merve Oflaz olmuştur. “Survivor” adasında evlenmeye karar verdiler. Yarışmadan sonra “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasında tanıştığı Gizem Akın ile 24 Temmuz 2010 tarihinde evlendi.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

2013 yılının Ekim ayında 31 Aralık 2013 gecesine kadar yayınlanan “Bir Milyon Kimin?” adlı bilgi yarışmasında, yarışmanın jüri üyeleri Bülent Özveren, Okan Bayülgen ve Gülben Ergen olurken yarışmanın sunucusu Pelin Çift ile birlikte sunuculuk görevi yaptı.

Hakan Hatipoğlu, 22 Şubat 2015 tarihinde “Survivor All Star” yarışmasına ikinci kez katılarak; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin gibi isimlerle oynadı. Ancak birinciliği yakalayamadı.

Hakan Hatipoğlu isyan etti

Survivor 2015'de ki başarısı ve stratejileri sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Hatipoğlu, Survivor 2018 All Star kadrosuna da davet edildi.

Hakan Hatipoğlu'nun rol aldığı filmleri ve dizileri :
2011 – Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Selim)(Sinema Filmi)
2010 – Gecekondu (Kendisi) (Tv Programı)
2010 – 2012 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Selim) (TV Dizisi)
2009 – Kapadokya Düşleri (TV Dizisi)

 

HABERE YORUM KAT