1. HABERLER

  2. SULTANBEYLİ

  3. "Halkımız Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor"

"Halkımız Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor"

"Halkımız Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor"

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin personelle Belediye Büyük Salon’da buluştu. Yeni dönemin yol haritasını toplantıda çizen Başkan Keskin halkla ilişkilerin yeni dönemde daha çok gelişeceğini ve bunun için ne gerekiyorsa yapılacağını vurguladı. İnsanların hayatlarında yeni dönemlerin olduğunu ifade eden Başkan Keskin, kurumlarında yeni dönemlerinin olduğunu kaydederek, “Yeni dönemimiz hepimize hayırlı olsun. Bu dönem hiç kuşkusuz olumlu şeyleri de beraberinde getirecektir. Hep beraber uzun soluklu, oldukça da meşakkatli bir seçim dönemini başarılı bir şekilde geride bıraktık. Rabbim yine bizi hizmet kervanın çatısı altında topladı. Başarı her zaman insanı mutlu kılar. Bu başarıya giden yolda, belediye çalışanlarımıza, teşkilatımıza, ana kadememize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık müşahitlerimize ve emeği geçen tüm kardeşlerime yürekten bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“İlk Günün Heyecanıyla Göreve Başladık”

Yeni döneme göreve geldiği ilk günün heyecanıyla başladığını belirten Başkan Keskin, “Yönetim kadromuzu oluşturduk. Ben geçen dönem ilçemize hizmet eden tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sultanbeyli’yi onların da katkılarıyla iyi bir seviyeye çıkardık. İnşallah yeni kadromuzla ilçemizi daha iyi noktalara taşıyacağız. Geçen sürede sizlerle birlikte meclis üyelerimizin de desteğiyle birçok projeye imza attık. Kimileri tamamlandı, kimileri devam ediyor, yeni projelerimiz de yakında başlayacak” dedi.

İkinci dönemin kendilerine ve tüm çalışanlara daha ağır sorumluluklar yüklediğini vurgulayan Başkan Keskin, “İkinci dönemin sorumluluklarının hepimiz farkındayız. İnşallah bu sorumluluğu halkımızın güvenine layık olarak tamamlayacağız. Kurumumuzu hızlı ve hatasız hedefe taşıyacak şeyin ortak akıl-yürek birlikteliği olduğuna inanıyoruz. Biz Sultanbeyli halkına hak ettiği kaliteli hizmeti sunmayı görev edindik. Rabbime şükürler olsun ki hem parti olarak hem de ilçe belediyesi olarak bu kaliteli hizmetleri Sultanbeyli halkına sunmayı bizlere nasip etti. Eksiklerimiz yok mu? Tabi ki var ama her geçen gün ilçemizi iyi bir noktaya taşıdığımızı söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

“Halkımız Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor”

“Sultanbeyli'ye ve Sultanbeylilere imarıyla, kültürüyle. sanatıyla, sosyal donatı alanlarıyla eserler ortaya koymak zorundayız” diyen Başkan Keskin, “Yeni dönemimizde de insan odaklı çalışma anlayışımız devam edecek. İnsana değer veren bir anlayışla yeni dönemimizi inşallah daha da başarılı şekilde geçireceğiz. Çünkü halkımız her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor. Şunu görmek ve anlamlandırmak zorundayız kardeşlerim. Türkiye üzerinde oynanan oyunlara rağmen halkımız geleceği doğru okuyarak Sayın Başbakanımızın ve bizlerin yanında durdu. Mensubu bulunduğumuz partimize büyük destek verdi. Seçimlerden çıkan mesajı iyi görmemiz gerekiyor” dedi.

Başkan Keskin daha sonra personelle Belediye Hizmet Binası girişinde toplu fotoğraf çektirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.