1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Hazal Şenel Kimdir | Hazal Şenel Ölümden Döndü

Hazal Şenel Kimdir | Hazal Şenel Ölümden Döndü

Genç oyuncu Hazal Şenel, dün akşam setten eve dönerken trafik kazası geçirdi. Geçirmiş olduğu kazayıanlatan Hazal Şenel, emniyet kemerinin öneminden bahsetti. Peki Hazal Şenel kimdir?

Hazal Şenel Kimdir | Hazal Şenel Ölümden Döndü

Oyuncu Hazal Şenel 'Bahtiyar Ölmez' dizisinin çekimlerinden sonra özel şoförüyle birlikte evine giderken zincirleme trafik kazasına karıştı. Bir anda 5 -6 aracın birbirine çarpmasıyla meydana gelen kazada genç oyuncu ölümden döndü.
Yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaşan Şenel; 'Dün set dönüşü kaza geçirdik. Herkes bilir, söyler;  emniyet kemeri şart! Ben ilk defa böyle bir ola yaşadım ve ne kadar hayati olduğunu tecrübe ettim. ‘Ama kısa yol, şurası zaten’ vs. deyip takmamazlık yapmayın. Çünkü siz kurallara uyabilirsiniz ama diğer seçenekleri de unutmamak gerekiyor. Arayan, merak eden herkese teşekkür ederim. İyim çok şükür.’ açıklamasını yaptı.

Hazal Şenel Kimdir | Hazal Şenel Ölümden Döndü

HAZAL ŞENEL KİMDİR

Hazal Şenel, 18 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. im okulunda okudu. Liseyi Yeni Levent Lisesinde okudu.
Hazal Şenel, Paten, yüzme ve voleybol gibi sporlar yapmakta ve bale eğitimi almakta ve Halk oyunları ile ilgilenmektedir.
2006 yılında "Selena" adlı dizide (Kıvılcım Aykar) karakterini canlandırırken Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Sinan Çalışkanoğlu, Hakan Altıner, Selda Özbek, Parla Şenol, Ümit Erdim, Gökhan Keser, Serkan Şenalp, Kayhan Yıldızoğlu, Zuhal Topal gibi oyuncularla beraber rol aldı.

2008 yılında Senaristliğini ve yönetmenliğini Gani Müjde'nin yaptığı "Osmanlı Cumhuriyeti" filminde Hamburgercideki deli garson rolünü oynadı. Filmin başrollerinde Ata Demirer, Vildan Atasever, Sümer Tilmaç, Kerem Kupacı, Ruhsar Öcal, Ali Düşenkalkar, Belma Canciğer gibi oyuncular oynadı.

2011 – 2014 yılları arasında "Pis Yedili" adlı dizide Salça karakterini canlandırırken Ayşegül Aldinç, Turan Özdemir, Asuman Dabak, İlkay Akdağlı, Eda Ece, Melis Babadağ, Burak Alkaş, Halil Babür ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Hannas: Karanlıkta Saklanan (Sinema Filmi)
2011 - 2014 - Pis Yedili (Salça)
2010 - Türk Malı (Melodi) (TV Dizisi)
2008 - Osmanlı Cumhuriyeti (Kasiyer) (Sinema Filmi)
2006 - 2009 - Selena (Kıvılcım Aykar) (TV Dizisi)

 

HABERE YORUM KAT