1. WEB TV
  2. MAGAZİN
  3. Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı yayınlandı | Hekimoğlu, hastaneden kimi kovacak?

Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı yayınlandı | Hekimoğlu, hastaneden kimi kovacak?

Herkes tarafından merakla beklenen Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hekimoğlu bu zor karar üstünde düşünürken Zeynep, Emre ve Memoli arasında da işler kzışır. Birlik olmaya karar verseler de Vahap tarafından kendilerine gelen teklifler her birinin kafasını karıştırır.

KANAL D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin merakla araştırdığı yeni bölüm fragmanı ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

HEKİMOĞLU DİZİSİNİN KONUSU

Timuçin Esen, hastanesinin tıbbi tanı uzmanlığı departmanının başındaki doktordur. Kendini aşırı beğenmesi, takıntılı davranışları, insanları önemsememesi ve boşvermişlik gibi özelliklerine rağmen ünü dört bir yana yayılmış müthiş biridir. Uzmanlık alanı, bulaşıcı hastalıklardır. Hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara bir bakışta tanı koyarak onların hayatlarını kurtarmaktadır. Hastalarla, zorunlu kalmadıkça doğrudan temasa geçmemeyi tercih eder, ancak ekibindeki doktorların psikolojilerini de sürekli olarak bozmaktadır. 

Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı yayınlandı | Hekimoğlu, hastaneden kimi kovacak?

HEKİMOĞLU OYUNCULARI

Timuçin Esen

 Ebru Özkan

 Okan Yalabık

 Kaan Yıldırım

 Damla Colbay

 Aytaç Şaşmaz

 

11 Mart 2020 Çarşamba 08:46
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar