1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Hilal Altınbilek'ten aşk iddialarına sert yorum

Hilal Altınbilek'ten aşk iddialarına sert yorum

Kubilay Aka ve Miray Daner ayrıldıktan sonra Kubilay Aka'nın Hilal Altınbilek ile aşk yaşadığı hatta Miray Daner'den bu yüzden ayrıldığı öne sürüldü. Ak merkez'de görüntülenen Hilal Altınbilek bu iddilara cevap verdi.

Hilal Altınbilek'ten aşk iddialarına sert yorum

Ak Merkez'de görüntülenen ve Bir zamanlar Çukuorva'nın güzel oyuncusu Hilal Altınbilek gazetecileri görünce agresif tavırlar sergileyen oyuncu, “İlişkiniz hayırlı olsun. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna, “Bana bir şey kalmadı, herkes yorum yaptı. Arkadaşız” cevabını verdi. 

BU GÖRÜNTÜLER GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

Hilal Altınbilek ve Kubilay Aka sevgili mi?Hilal Altınbilek ve Kubilay Aka sevgili mi?

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

1991 yılında İzmir'de doğan Hilal Altınbilek, oyunculuk eğitimini İstanbul'da Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde almıştır. Bunun yanında Çağdaş drama topluluğundan ve Ali Haydar Elçığ'dan da oyunculuk eğitimi aldı. 'Derin Sular' dizisi ile ekranlara adım atan Hilal Altınbilek, bu dizide Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı.

2013 yılında "Karagül" dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştı. Burada 'Özlem' karakteri ile geniş kitlelerce tanındı. Güzel oyuncu son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almaktadır.

 

HABERE YORUM KAT