1. HABERLER

  2. BİLİM TEKNOLOJİ

  3. Humble Bundle Grid 2 Ücretsiz mi oldu ?

Humble Bundle Grid 2 Ücretsiz mi oldu ?

Sevilen yarış oyunu Grid 2 Humble Bundle'da ücretsiz oldu. Genişleme paketleri ile birlikte 279 TL'ye satılan Grid 2 sınırlı bir süre için Humble Bundle'da ücretsiz oldu. Peki Humble Bundle nedir, nasıl kayıt olunur, grid 2 nasıl indirilir? Hepsinin cevabı haberimizde..

Humble Bundle Grid 2 Ücretsiz mi oldu ?

Humble Bundle isimli dijital oyun satış platformu yaptığı kampanyalar ile adından söz ettirmeye başladı. Steam, Origins ve diğer dijital marketler ve oyun platformlarında satılan oyunları daha uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturan platform, “bedava” oyunlarıyla da adından söz ettirmek istiyor. 

Grid 2 bedava oldu. Steam'de 49 TL'ye satılan yarış oyunu Grid 2 Humble Bundle Store'da ücretsiz oldu. Genişleme paketleri ile birlikte 279 TL'ye satılan Grid 2 sınırlı bir süre için Humble Bundle'da ücretsiz oldu. Grid 2'yi ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Humble Bundle üyeliği açmanız ya da üyeliğiniz varsa giriş yapmanız gerekiyor.  Peki Humble Bundle nedir, Grid 2 ücretsiz mi, nasıl kayıt olunur? Hepsiz haberimizde

Humble Bundle Grid 2 Ücretsiz mi oldu ?

Grid 2 ücretsiz oldu

Humble Bundle ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Sevilen yarış oyunu Grid 2 kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Grid 2 PC sistem gereksinimleri ise şöyle;

Grid 2 PC Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM 

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 15 GB HD space 
Video Card: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600
DirectX®: 11

Önerilen

OS: Windows Vista 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 bit
Processor: Intel Core i7/AMD Bulldozer
Memory: 4 GB RAM
Hard Disk Space: 15 GB HD space 
Video Card: Intel Graphics 5200 / AMD HD6000 Series / Nvidia GTX500 Series minimum 1GB RAM
DirectX®: 11Additional: 

Humble Bundle Grid 2 Ücretsiz mi oldu ?

Humble Bundle nedir?

Humble Bundle, Inc., alıcı tarafından belirlenen fiyatlarla oyun koleksiyonlarının satıldığı Humble Bundle adındaki paketleri içeren ve gelirlerin bir kısmının kâr amacı gütmeyen kuruluşlara diğer kısmının da geliştiricilere gittiği dijital mağazadır. Humble Bundle, süre sınırlı bu paketleri sunmaya devam etmektedir ancak ayrıca kalıcı bir mağaza vitrini de barındıracak şekilde genişletilmiştir. Humble Bundle konsepti başlangıçta 2010 yılında Wolfire Games tarafından yönetildi ancak ikinci paketiyle şirket, paketlerin tanıtımını, ödemelerini ve dağıtımını yönetmek için genişletildi. Ekim 2017'de şirket, IGN bölümü aracılığıyla Ziff Davis, LLC tarafından satın alındı, ancak ayrı bir iştiraki olarak faaliyet göstermeye devam edecek.

İlk paketler genellikle dijital haklar yönetimi (DRM) olmadan sağlanan çok platformlu destek (Microsoft Windows, macOS ve Linux platformları dahil) içeren bağımsız olarak geliştirilen oyun koleksiyonlarıydı. Her iki ayda bir gerçekleşen iki haftalık Humble Bundle paketleri, birkaç paketin satışlarında 1 milyon doları aşması ile medyanın dikkatini çekti. Ardından paketler daha sık, kurumsal geliştiriciler, AAA yayıncıları, Android tabanlı cihazlar için oyunlar, oyun performanslarını teşvik eden paketler ve müzik, kitap ve çizgi romanların dijital kopyalarını içeren paketleri içerecek şekilde genişletildi. Paketler şu anda daha düzenli olarak sunuluyor ve bireysel oyun satışları için kalıcı bir mağaza bulunmaktadır.

Paketler satın alındığında en az 1 ABD Doları veya Euro karşılığı ödenerek ilgili oyunun etkinleştirilebileceği anahtar edinilir. Genellikle ikinci katman ek oyunları açan ortalama ücretten daha fazla ödenmesini gerektirir ve en yüksek katman ise bu seviyedeki oyunları ve alttaki oyunları içerir. Ödeme ekranında; ödenen ücret, Humble Bundle, geliştiriciler veya seçilen kuruluş arasında satın alan kişi tarafından paylaştırılır.

Humble Bundle Nasıl Kayıt Olunur?

Yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettirmeye başlayan Humble Bundle'a kayıt olmak çok kolay. Web sitesi üzerinden ilgili formlar doldurulduğunda kayıt işlemi tamamlanıyor ve ücretsiz veya uygun fiyatları oyunlara erişilebiliyor

Humble Bundle'a kayıt olmak için tıklayın

 

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum