1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İBB'de zam yağmuru devam ediyor! BELTUR'a da zam geldi...

İBB'de zam yağmuru devam ediyor! BELTUR'a da zam geldi...

İBB'de zam yağmuru devam ediyor. İmamoğlu göreve geldikten sonra icraatleri yerine İBB'de yaptığı işçi kıyımları ve zamlarıyla gündeme geliyor. Son olarak Hamidiye suya gelen zammın ardından şimdi de belediyeye ait BELTUR'un sosyal tesis kafeteryalarına zam geldi. BELTUR kafeteryalarında fiyatlar yüzde 20 artırıldı.

İBB'de zam yağmuru devam ediyor! BELTUR'a da zam geldi...

23 Haziran seçimleri sonrasında göreve gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu meydanlarda Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile birlikte verdiği işten çıkarma olmayacak sözünü tutmayarak 5 bine yakın işçiyi kapının önüne koymasının ardından şimdi de İBB iştiraklarına ait ürün ve hizmetlerde zam üstüne zam yapmaya başladı.

BELTUR MENÜ FİYATLARI DA ZAMLANDI

Yeni bir zam haberi de BELTUR'dan geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun basın danışmanı Murat Ongun, BELTUR'un sosyal tesis kafeteryalarında yüzde 20 zam yapıldığını açıkladı. Ongun, zamların BELTUR’un restoran bölümünü ve kamu hastanelerindeki işletmelerini kapsamadığını da duyurdu.

HAMİDİYE SU DA ZAMLANMIŞTI

İBB dün de Hamidiye suya yüzde 20 ile yüzde 50 oranlarında zam yapmıştı. Dokuz liraya satılan 19 litrelik sular 11 TL'ye, bir liraya satılan 0.5'lik sular ise 1.5 TL'ye yükseltildi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

6 Yorum