1. YAZARLAR
  2. İbrahim Şahin
  3. İftiranın fitili ateşlendi
İbrahim Şahin

İbrahim Şahin

Yazarın Tüm Yazıları >

İftiranın fitili ateşlendi

Siyasi satılmışlık ve karanlık geçmişin kokuşmuşluğu üzerine siyaseti rant kapısı görenlerin, faturalara konu olan teslimiyetlerini görmeksizin inandığı dava uğruna canını verecek imana sahip insanları karalama çalışmasını gördükçe zavallılıklarını görüp, acıyoruz hallerine…

Ahbap çavuş ilişkisi içinde el etek öperek elde edilmiş makamlara çaresizlikle sarılırken, dürüst insanlara saldıran siyasi kuklalar için kala kala iki haftalık bir zaman kaldı. İki hafta sonra bindikleri arabalar bal kabağına dönecek ve yüzlerine taktıkları maskeleri çıkardıklarını gerçek sinsi yüzleri bir kez daha ortaya çıkacak.

Siyaset deyince yalan, dolan ve kar amaçlı kirli ilişkiler yumağını anlayan ana muhalefetin yerel temsilcileri de en az abileri kadar fitne fesat meraklısı. F tipi hücre modeli ile kendilerine akıl veren ipsiz sapsızların yöntemleriyle, oylarını alamadığı seçmenlere iftira atıp, asılsız ve sahte mesaj görüntüleri yayınlayanlar unutmasın ki; hala birilerinin elinde sallanan faturaların sesi kulaklarımızda çınlıyor.

Hizipçi ihanet fikri ve sinsi niyetlerle millete saldıran ana muhalefetin yerel temsilcileri ve onların kah bölücü kah pensilvanya beslemesi destekçileri ile kurdukları küfür ittifakı kaybetmişliğin acısıyla millete, memlekete ve devlete saldırılarına devam ediyor.

Milli irade ile Yerel yönetimlerde de sandıklara gömüleceğini anlayan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin deyimiyle, ZİLLET İTTİFAKI, en büyük silahı olan nifak tohumlarını saçıp algı operasyonlarından medet umacak kadar küçülmeye devam ederken, milletimiz 31 Mart’ta kendilerine Bin Sene unutamayacakları bir ders vermeye hazırlanıyor.

Zillet ittifakının gizli ve açık destekçileri ile siyasi kuklaları perde önünde oynatan saklı baronları çok iyi biliyor ki; Millet haini gördü, ihaneti anladı. Ne kadar şekil değiştirseler de, yılan gibi gömlek değiştirseler de, bukalemun gibi renk değiştirseler de, milletimiz ihanet ittifakını çok iyi anladı.

Karanlıkta saklanan ve kötülükten beslenen sinsi baronların ekşi kokuları burnumuza gelirken milletimiz diyor ki; ne haini unuturuz, ne ihaneti affederiz. Vakti gelince bu şehrin sokaklarında yürümeye yüzü olmayanlar yalanların ardına saklanacak ve birilerinin himayesinde ağlama duvarında ağlayacak.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT