1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İmamoğlu'nun Erzurum tatilinde Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl konuşuldu

İmamoğlu'nun Erzurum tatilinde Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl konuşuldu

Elazığ'da yaşanan depremin ardından ailesi ile birlikte Erzurum'da tatil yapan ve bu nedenle eleştirilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'den bir iddia ortaya atıldı. Selvi, İmamoğlu'nu, Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'ın sosyal medyada yaptığı paylaşımlar yaktı dedi.

İmamoğlu'nun Erzurum tatilinde Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl konuşuldu

Elazığ'da yaşanan depremden sonra bölgeye giden ve daha sonra ailesi ile birlikte Erzurum'da planladıkları tatile geçen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, birçok kesim tarafından eleştirilerin hedefi oldu. 

Konuyu köşesine taşıyan Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi farklı bir noktaya dikkat çekti. Selvi, yazısında, İmamoğlu'nun tatil fotoğrafını ilk olarak Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'in paylaştığını öne sürdü ve "Ekrem İmamoğlu, sosyal medyada ailesi hakkında çirkin şeyler yazılmasa tatilini duyurma niyetinde olmadığını söyledi. Sosyal medyada ailesi hakkında yapılan çirkin yorumlara tepki göstermek işten bile değil. Sosyal medya tam bir çöplük oldu. İmamoğlu'nu yakan biraz da sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'ın sosyal medya paylaşımları olmuş. Şeyma Subaşı Erzurumlu Acun Ilıcalı'yı yakmıştı, ablası ise Erzurum'da Ekrem İmamoğlu'nu yaktı." ifadelerine yer verdi.

images-6.jpg

 

HABERE YORUM KAT