1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İrem Derici ile Rıza Esendemir Barıştılar mı

İrem Derici ile Rıza Esendemir Barıştılar mı

Türkiye'nin sevilen şarkıcılarından İrem Derici sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla kafaları iyice karıştırdı. İrem Derici boşandığı eşi Rıza Esendemir ile evliyken çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşması yeniden mi dedirtti.

İrem Derici ile Rıza Esendemir Barıştılar mı

Sosyal medyayı hesabını sık sık kullanan şarkıcı İrem Derici, Instagram hesabından bugün herkesi şaşkına çevirecek bir paylaşımda bulundu. İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile 2014 senesinin Eylül ayında evlenmiş ve çift Maldivler‘e balayı tatiline çıkmıştı. İrem Derici, 2016 senesinde boşandığı Rıza Esendemir ile birlikte gittikleri Maldivler tatilinden bir fotoğrafını paylaştı. İrem Derici‘nin yaptığı bu paylaşımda en dikkat çeken detay ise fotoğrafın üzerine mavi ve pembe emojili kalp koyması oldu.

İrem Derici ile Rıza Esendemir Barıştılar mı

Rıza Esendemir ile beklenmedik bir şekilde ayrılan ve kısa sürede Lider Şahin ile yeni bir beraberlik yaşamaya başlayan İrem Derici‘nin “Bugün arsız arsız TBT yapacağım, kör edeceğim hepinizi” yazıp yaptığı paylaşımı takipçilerini hayli şaşırttı. Derici‘nin bu paylaşımla eski eşine mesaj yollamış olma ihtimali gündeme geldi.

İREM DERİCİ KİMDİR,HAYATI

O Ses Türkiye yarışmasının ardından kendini gösteren bir isim olan Ünlü Şarkıcı İrem Derici kimdir nereli kaç yaşında? 

İrem Derici kimdir 21 Mart 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Boyu 1.77 cmdir.Babasının ismi Hulusi, Annesinin ismi ise Jale’dir.Minik yaşlarda org çalan Şarkıcı o 5 yaşına geldiğinde anne ile babası ayrıldı.Lise öğrenimini Işık Lisesini bitirerek tamamladıktan sonra 16 yaşında Burun Ameliyatı yaşadı.16 yaşını doldurduktan bir süre sonra Beyoğlu Kulüplerinde Monopop isimli grup ile beraber şarkılar söylemeye başladı.

İrem Derici ile Rıza Esendemir Barıştılar mı

Lise’nin ardından bir yandanda Üniversite okuyan Sanatçı mezuniyetinin ardından Babasının çalışmış olduğu Reklam Ajansında toplam 8 ay kadar çalışma fırsatı buldu.Reklamcılık sonrası O Ses Türkiye yarışmasına katıldı.Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu O Ses Türkiye yarışmasında yarı finale kadar geldi sonra elendi.Bu yarışmaya katılması onun Müziğe girişinin bir nevi kapılarını açmış oldu.Hem başarılı bir şekilde o kadar kişi arasında yarı finale kadar geldi hemde Sesini tüm Türkiye’ye duyurmuş oldu.

İrem Derici O Ses Türkiye yarışmasından elendikten sonra Melih Kibar’ın Bensiz Yapamazsın isimli bestesini söyledi ve çok iyi bir şekilde Müziğe adım attı.2013 tarihinde Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı isimli singleyi çıkardı ve Türkiye’de bu şarkı çok tuttu.Bu şarkıya klipte çeken Şarkıcı söz ile müziği Sezen Aksu’dan almıştır.

2014 tarihinin ilk zamanlarında Neredesin Sen isimli bir parça daha çıkardı.Onun çok çıkış yapıp Müzik sektöründe üstlere tırmanmasında ise 15 Nisan 2014 tarihindeki Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkı olmuştur.Bu şarkı sunulduğu günden beri her platformda en çok dinlenen şarkılar arasına girmiştir.

15 Nisan 2014 tarihinde çıkardığı bu parça özellikle Düğünlerde çok çalınmaya başladı.Aynı yıl içersinde Altın Kelebek Ödülleri ve En iyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü aldı.

Çıkardığı Albümler
2012 – Bensiz Yapamazsın
2013 – Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı
2013 – İki
2014 – Neredesin Sen
2014 – Kalbimin Tek Sahibine
2014 – Üç

İrem Derici evli mi? Evet kendisi Aranjör olan Rıza Esendemir ile 13 Eylül 2014 tarihinde evlenmiştir.

HABERE YORUM KAT