1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. İsmail Balaban diskalifiye mi oldu? | Survivor İsmail eleniyor mu? | Acun Ilıcalı İsmail Balaban ile ilgili ne açıkladı?

İsmail Balaban diskalifiye mi oldu? | Survivor İsmail eleniyor mu? | Acun Ilıcalı İsmail Balaban ile ilgili ne açıkladı?

Dünyanın en zor yarışması Survivor'ın 74. bölümünde konsey esnasında konuşan yapan Acun Ilıcalı'nın İsmail Balaban ile ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti. Peki İsmail Balaban diskalifiye mi oldu? | Survivor İsmail eleniyor mu? | Acun Ilıcalı İsmail Balaban ile ilgili ne açıkladı? İşte detaylar...

İsmail Balaban diskalifiye mi oldu? | Survivor İsmail eleniyor mu? | Acun Ilıcalı İsmail Balaban ile ilgili ne açıkladı?

TV 8'in sevilen yarışması Survivor 2021'in 20 Nisan Salı günkü bölümüne Acun Ilıcalı'nın açıklaması damga vurdu. İsmail Balaban ile ilgili açıklamada bulunan Acun Ilıcalı'nın sözleri dikkat çekti. Peki İsmail Balaban diskalifiye mi oldu? | Survivor İsmail eleniyor mu? | Acun Ilıcalı İsmail Balaban ile ilgili ne açıkladı? İşte ayrıntılar...

İSMAİL BALABAN DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

TV 8'in sevilen yarışması Survivor 2021'in bu akşam yayınlanan bölümüne Acun Ilıcalı'nın İsmail Balaban ile ilgili açıklaması damga vurdu.  Ilıcalı, ''Önemi bir konuya girmem gerekiyor ve bu konu İsmail Balaban ile ilgili. Açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi derecede zorladı.'' dedi.

Ilıcalı konuşmasına şöyle devam etti:

"Geçtiğimiz gün olan bir olay İsmail ile ilgili çok üzücü bir durum. Bizim kabul etmemiz mümkün değil. Bu yarışmaya kurallarının tamamen dışında bir durum. Ve açıkçası çok net olmamız gereken bir durum. Bazı konularda yapılan bazı hatalara karşı bir hep toleranslı davranıp bütün felsefimizi yarışmacı kaybetmeme üzerine kurduk. Fakat İsmail ile ilgili olan konu açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi derecede zorladı."

Acun Ilıcalı "İsmail'in konusunun çok ciddi bir farkı var: İsmail besini elde ettikten sonra bizim görevlimiz İsmail'e besini yememesi gerektiğini söylüyor. İsmail'de bu uyarıyı dinliyor ve açım çok açım diyor ve bu besini yiyor." dedi. Acun Ilıcalı'nın sözleri üzerine İsmail Balaban "Ödül oyununu kaybettikten sonra baya gergindim zaten. Burada en çok zorlandığım şey açlık olacak bunu biliyordum. 3.5 ay sonra en çok sinirlendiğim oyun diyebilirim. Sonrasında kampa gittik, kamptan sonra da ben gergindim. Oyun alanına doğru gittim, kimse yoktu zaten alanda. Birkaç tane yiyecek madde buldum ve kamp alanına doğru geldim. Gerçekten çok açım dedim. Sonuçta çektiği için yemediğim bir şeyden ceza yiyeceğime yediğim şeyden ceza alayım. Yapmaman gereken bir hareket" dedi. 

Ünlü sunucu İsmail'e olayı hatırlatarak ,"Kamera kayıttayken görevli sana yeme diyor. Kayıttayken yeme diye uyarıyor sen de kayıtta olduğu bile bile bunu yiyorsun. Yemeyi aldı, götürdü başka bir konu. Sen bir kamera kaydı varken ve bunun uyarısı net bir şekilde yapılıyorken ben yemeği yerim dersen bu başka bir boyut." ifadelerini kullandı.

SURVİVOR İSMAİL ELENİYOR MU?

İsmail Balaban diskalifiye olmadı. Acun Ilıcalı, İsmail Balaban'ın aldığı cezayı açıkladı.

Acun Ilıcalı daha sonra İsmail'in alacağı cezayı açıkladı. Ilıcalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Bu tamamen bakın ben işte böyle yerim mesajıdır. Niyet olmasa da biz buna bugün ılıman yaklaşırsak yarın öbür gün birisi gelip de Acun ağabey bunu ben bir yerden temin ettim müsaadenle yiyeceğim dese aynı şey. Her çalışan kişi beni temsil etmektedir. Survivor'da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir. Yaptırım yapmaktan asla mutlu olmadım. Farklı bir yaptırım uygulayacağız sana. Öncelikle bundan sonraki 3 oyunda oynamayacaksın. Bundan sonraki 3 yemek ödülünü yemiyorsun." 

ismail-balaban-kimdir-survivor-ismail-balaban-13838069-9051-o.jpg

ACUN ILICALI İSMAİL BALABAN İLE İLGİLİ NE AÇIKLADI?

Acun Ilıcalı, Acun Medya çalışanlarından birinin uyarısına karşın İsmail Balaban'ın onu dinlemeyerek kural ihlali yaptığını söyledi. İsmail Balaban 3 oyunda oynamayacak ve 3 yemek ödülünü yiyemeyecek.

İSMAİL BALABAN KİMDİR?

Başpehlivan İsmail Balaban, Survivor 2021'de Ünlüler takımında yarışmaktadır.

İsmail Balaban ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT