1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden gazeteci Can Ataklı'ya çok sert tepki: Zavallı...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden gazeteci Can Ataklı'ya çok sert tepki: Zavallı...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, gazeteci Can Ataklı’nın yazılarına ilişkin yazılı açıklama yaptı. İEM'den yapılan açıklamada, “İstanbul Emniyet Müdürlüğü personelini insaf ve vicdandan yoksun bir şekilde rencide etmeye çalışmıştır” ifadesine yer verildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden gazeteci Can Ataklı'ya çok sert tepki: Zavallı...

Gazeteci Can Ataklı’nın polislerle ilgili yazdığı köşe yazılarına ilişkin İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyle:

Gazeteci Sayın Can Ataklı, 25.02.2020 tarihinde kaleme aldığı 'Zavallı Polisler' ifadesiyle başlayan ve '...daha önce hiç benzeri olmamış biçimde...' şeklinde yalan ifadelerle devam eden köşe yazısının son bölümünde; İstanbul Emniyet Müdürlüğünce personelinin eğitimine ve halkla ilişkilerine yönelik sık sık yapılan ikaz ve hatırlatmalardan birini amacından saptırarak ilgisiz bir konuyla ilişkilendirmiştir. Adı geçen yazar oluşturduğu bu kurgu üzerinden, saygısızca bir üslupla, '...böyle olunca da azarı yediler zavallılar' şeklindeki aslında kendisini zavallı duruma düşüren ifadeleriyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü personelini insaf ve vicdandan yoksun bir şekilde rencide etmeye çalışmıştır. Tüm halkımızın güvenliğini sağlayan Emniyet Teşkilatı personeline karşı bu saygısız ifadelerin ve değerlendirmelerin sebebi bilinmemekle birlikte keyfiyeti kamuoyunun takdirine arz ederiz.

EMNİYET PERSONELİ İÇİN "ZAVALLI POLİSLER" DEMİŞTİ

Gazeteci Can Ataklı, köşesinde emniyet personeli için ''zavallı polisler'' demişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT