1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlıcan Arkan, yoğun bakıma alındı

İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlıcan Arkan, yoğun bakıma alındı

Geçmiş dönemlerde yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmacısı olan Nazlıcan Arkan'ın iki aydır çektiği karın ağrısı şikayeti hastanelik etti. Aynı zamanda şarkıcı Ceylan'ın yeğeni olan Arkan, yoğun bakıma alındı.

İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlıcan Arkan, yoğun bakıma alındı

Şarkıcı Ceylan'ın yeğeni olarak da bilinen Nazlıcan Arkan, İşte Benim Stilim yarışmasında boy göstermesiyle tanındı. Uzun süredir şikayetleri olan Arıkan yoğun bakıma alındı.

CEYLAN: LÜTFEN DUA EDİN

Yarışmadan elendikten sonra bir daha ekranlarda görünmeyen Nazlıcan Arıkan için Ceylan sosyal medya hesabından sevenlerinden dua istedi. Ceylan "Yeğenim Nazlıcan Arkan hala yoğun bakımda. Lütfen dua edin. Arayan soran dua eden herkesten Allah razı olsun. Rabbim şafi isminle bütün hastalara şifa versin" notunu düştü.

İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlıcan Arkan, yoğun bakıma alındı

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ünlü türkücü yeğeni için açıklamalarda bulundu "İki aydır karnı ağrıyordu. Annesini üzmemek için söylemedi. İltihabın vücuduna yayılması sonucu kritik sürece girdi" ifadelerini kullandı. Ceylan yaşam mücadelesi veren yeğeninin "Beni kurtar ölmek istemiyorum" sözleriyle izleyenleri derinden üzdü.

NAZLICAN ARKAN KİMDİR?

Nazlıcan Arkan, 1993 İstanbul doğumludur. İşte Benim Stilim'de 7. Sezon yarışmacısı olan Nazlıcan Arkan, üniversite mezunudur. Bir bankada görev yapan Nazlıcan, yarışma günlerinde modaya ve giyime olan tutkusundan bahsetmiştir. Nazlıcan Arkan aslen Tuncelilidir.

 

HABERE YORUM KAT