1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İş'te Pendik buluşmaları devam ediyor

İş'te Pendik buluşmaları devam ediyor

Pendik Belediyesinin iş arayanları ve işverenleri bir araya getirdiği “İş’te Pendik Buluşmaları”, 9 Şubat'ta gerçekleşiyor.

İş'te Pendik buluşmaları devam ediyor

Pendik Belediyesinin iş arayanları ve işverenleri bir araya getirdiği “İş’te Pendik Buluşmaları”, 9 Şubat'ta gerçekleşiyor.  8.si düzenlenecek organizasyonda 16 firma ve kurum temsilcisi eleman alımı için görüşme yapacak.

Pendik Belediyesinin İŞKUR ortaklığıyla iş arayanlar ve işverenleri bir araya getirdiği platform olan “İş’te Pendik Buluşmaları”nın 8.si yapılacak. Otomotivden sağlığa, temizlikten perakende sektörüne kadar 16 firma doğru pozisyona doğru eleman almak için  “İş’te Pendik Buluşmaları”nda yer alacak. 9 Şubat’ta 10.00-15.00 saatleri arasında Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek buluşmaya dileyen herkes katılabilecek.

Buluşmada yer alacak firmalar: Erel Otomotiv, Buyruk Grup, Pegasus, Tayaş Gıda, Vodofost, Carrefoursa, İŞKUR, temizlikyolda.com, Ersoy Hastanesi, Yönetici İnsan Danışmanlık Hizmetleri, AKTES Yangın Söndürme Sistemleri, Petek İnsan Kaynakları, PENTAŞ, Şişecam Otomotiv, KOÇTAŞ ve Yurtiçi Kargo.

7 buluşmada 273 istihdam sağlandı

İstihdam çalışmalarını desteklemek, işletmelerde oluşan eleman ihtiyacını en doğru şekilde karşılamak ve nitelikli iş gücü oluşturmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen 7 buluşmada 95 firma ve 5 bin 850 iş arayan bir araya gelirken bu buluşmalardan 273 kişiye istihdam sağlandı.

HABERE YORUM KAT