1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ivana Smit Kimdir | Toplu Sex Partisinde Öldü

Ivana Smit Kimdir | Toplu Sex Partisinde Öldü

Hollandalı model Ivana Smit, malezya'da katıldığı bir sex partisinde öldü. Toplu cinsel ilişkiye girildiği partide, 20.kattan düşen Ivana Smit için soruştuma açıldı. Peki Ivana Smit kimdir?

Ivana Smit Kimdir |  Toplu Sex Partisinde Öldü

Malezya'da toplu cinsel ilişki partisine katılan 18 yaşındaki Hollandalı manken Ivana Smit, feci şekilde can verdi.
 
OLAY YERİNDE CAN VERDİ

 
Partinin yapıldığı 20'nci kattan aşağıya düşen genç manken, 6'ncı katın balkonuna çakıldı. Sağlık ekipleri çırılçıplak halde buldukları genç mankenin olay yerinde can verdiğini tespit etti.

POLİS: İNTİHAR ETMEK İÇİN 20'NCİ KATTAN ATLADI
 
Polis ekipleri ise yaptıkları incelemede genç mankenin intihar etmek için 20'nci kattan atladığı sonucuna vardı.

AİLE CİNAYET ŞÜPHESİ ÜZERİNE DURUYOR
 
Ancak güzel mankenin kendisi gibi model olan büyük babası Frederik Smit, torununun intihar etmediğini ve olayda cinayet şüphesi olduğunu iddia etti.

 Ivana Smit

AMES'TE ÖLDÜ

Ames'in yakınları kadının bir süredir depresyonda olduğu ve acı çektiğini söyledi. Sebebi ise Twitter'da yazıkları ve ona gelen tepkilerdi.
Oynadığı +18 filmlerle bilinen Ames Twitter'a, kendisine eşcincel bir erkekle oynayacağı cinsel içerikli film teklifi geldiğini ve bunu kabul edemeyeceğini yazmıştı. Bunun üzerine kendisini homofobik olmakla suçlayan pek çok mesaj aldı. Yakınları tarafından depresyona eğilimli olduğu söylenen Ames'in yaşananlardan etkilendiği ve bunun şüpheli ölümünü tetiklediği ifade ediliyor.

 ‪August Ames‬‬ Kimdir

Cinsel içerikli film sektörünce ünlü olan oyuncunun başına gelen bu durum sosyal medya üzerinden bir kişiyi hedef alınarak yürütülen linç benzeri zorbalık kampanyalarının ne gibi sonuçlara doğurabileceğinin de örneği olmuş oldu.

 "VÜCUDUMU RİSKE ATAMAM"

Twitter'a "Vücudumu riske atamam" diye yazan Ames, eşcinsellere yönelik filmlerdeki risklerin daha yüksek olduğunu ve geçirilmesi gereken tıbbi prosedüre girmek istemediğini, kendi bedeni üzerinde karar verme hakkının kendinde olduğunu söylemiş ancak homofobi suçlamalarının ardı arkası kesilmemişti.

Polis genç kadının cesedinin nerede ve ne şekilde bulunduğu ile ilgili henüz bir detay vermezken endüstriden arkadaşları onu "çok büyük bir kalbi olan, çok nazik biri" olarak tanımladı.

 

HABERE YORUM KAT