1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İzmir'de 3 aylık bebekleri olan çifte uyuşturucu operasyonu!

İzmir'de 3 aylık bebekleri olan çifte uyuşturucu operasyonu!

İzmir'de Ödemiş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve Çevik Kuvvet Büro Amirliği tarafından 2 adrese düzenlenen operasyonda aralarında 3 aylık bebekleri olan çift de dahil olmak üzere 5 kişi gözaltına alındı.

İzmir'de 3 aylık bebekleri olan çifte uyuşturucu operasyonu!

İzmir'in Ödemiş ilçesinde polis ekipleri tarafından belirli adreslere düzenlenen uyuşturucu operasyonunda içlerinde 3 aylık bebeği olan bir çift ile beraber 5 kişi gözaltına alındı.

Ödemiş Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve Çevik Kuvvet Büro Amirliği, ilçedeki bir adreste uyuşturucu bulunduğunu tespit etti. Yapılan takibin ardından belirlenen adrese düzenlenen operasyonla yaklaşık 150 gram esrar maddesi, 3 bong, bir miktar metamfetamin, tüfek ve 5 bin TL nakit para ele geçirildi. Ev sahipleri K.S. ve karısı F.S. ise gözaltına alındı. Çiften 3 aylık bebekleri olduğu öğrenildi. 
İzmir'de 3 aylık bebekleri olan çifte uyuşturucu operasyonu!

Ödemiş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Grup Amirliği ekipleri de ilçedeki bir araçta uyuşturucu madde olduğu ihbarı üzerine harekete geçti. Durdurulan araçta yapılan aramada yaklaşık 50 gram metanfetamin, 90 gram esrar maddesi ve uyuşturucu içiminde kullanılacak hassas teraziye de el konuldu. Olayın şüphelileri V.T., İ.A. ve F.S. gözaltına alındı. 2 operasyonda gözaltına alınan 5 şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

İzmir'de 3 aylık bebekleri olan çifte uyuşturucu operasyonu!İzmir'de 3 aylık bebekleri olan çifte uyuşturucu operasyonu!

Okan Gül
Video Editörü
HABERE YORUM KAT