1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Kadir Doğulu: "Neslihan'a zamanla kampı sevdirdim"

Kadir Doğulu: "Neslihan'a zamanla kampı sevdirdim"

Camp&Caravan Fuarı’nda muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kadir Doğulu kamp hayatını sevdiğini ve eşi Neslihan Atagül'ü de buna alıştırdığını söyledi.

Kadir Doğulu: "Neslihan'a zamanla kampı sevdirdim"

Lüks otellere para vermek yerine doğa ile iç içe olmak istediğini söyleyen ve doğal yaşamı sevdiğini söyleyen oyuncu Kadir Doğulu, eşini de sevdirdiğini söyledi.

Çift, 150 bin TL’lik karavanlarının iç dizaynı için 300 bin TL harcamıştı. Bu sayede İsviçre’ye kadar giden ikili, istedikleri yerlerde kamp kuruyor.

NESLİHAN DA ZAMANLA SEVDİ' 

Camp&Caravan Fuarı’nda konuşan Kadir Doğulu, “Neslihan’a kamp hayatını yavaş yavaş sevdirdim. Önce yakın yerlerde kamp kurmaya başladık. Normalde yük olmasın diye yanıma fazla şey almam ama onun daha rahat edebilmesi için uygun ortamı sağladım. Ve sonra kademe kademe uzaklara götürerek bu hayatı sevdirdim.” dedi.

'KAMP HAYATI ÖZGÜRLÜK VERİYOR'

Doğulu, karavan maceralarını ise şu sözlerle dile getirdi: “Karavanımızı ilk aldıktan sonra İpsala’dan yola çıkıp İsviçre’ye kadar gittik. Hiçbir tecrübe olmadan her şeyi yolda öğrendik. Gidiş gelişte toplan 11 kamp alanında durduk ve birçok güzel arkadaşlıklar kurduk. Otel yerine kamp alanında kaldık ve çok güzel manzaralar görüp harika keşiflerimiz oldu. Kamp hayatı bambaşka bir şey ve öğreneceğiniz birçok şey var. Kamp hayatı özgürlük veriyor insana. Herhangi bir aksilik olacaksa olması gereken olur, o anda bunun sana sağladığı endişe, vesvese ve panikten kurtulursanız özgür olursunuz ve her şeyi başarırsınız”.

HABERE YORUM KAT