1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kan donduran olay! Rahip, koronavirüsün bitmesi için bir kişinin kafasını kesti

Kan donduran olay! Rahip, koronavirüsün bitmesi için bir kişinin kafasını kesti

Kan donduran vahşetin yaşandığı adres Hindistan... Brahmani Dei Tapınağı’nda rahip olan 70 yaşındaki Sansari Ojha, koronavirüs salgınının bitmesi için 52 yaşındaki Saroj Kumar Pradhan adlı kişinin kafasını keserek Hindu tanrıçasına kurban etti.

Kan donduran olay! Rahip, koronavirüsün bitmesi için bir kişinin kafasını kesti

Hindistan’da Brahmani Dei Tapınağı’nda bir rahip, sözde salgının sona ermesi için bir kişinin kafasını baltayla keserek tanrıçalarına kurban etti.

Hindistan’da film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı. Hindistan’da Brahmani Dei Tapınağı’nda görevli Sansari Ojha (70) adlı bir rahip, koronavirüs salgının sona ermesi için Saroj Kumar Pradhan (52) adlı kişinin kafasını keserek Hindu tanrıçasına kurban ettiği belirtildi.

Hindistan’da kan donduran olay! Koronavirüsün son bulması için bunu yaptı

SARHOŞ OLDUĞU AÇIKLANDI

Polis tarafından gözaltına alınan Rahip Ojha, ifadesinde bir tanrıçayı rüyasında gördüğünü, tanrıçanın salgını sona erdirmek için kendisinden bir kurban istediğini söyledi. Görgü tanıkları gece geç saatte tapınakta Rahip Ojha ile kurbanın tartıştıklarını ve Rahip’in kurbanın kafasına baltayla vurduğunu belirtti. Polis ise basına yaptığı açıklamada, Rahip Ojha’nın gözaltına alındığı sırada sarhoş olduğunu vurguladı.

Gülistan Başköy
Gündem Editörü

HABERE YORUM KAT