1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Karar Gazetesi köşe yazarı Elif Çakır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Karar Gazetesi köşe yazarı Elif Çakır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Karar Gazetesi köşe yazarı Elif Çakır'ın başörtüsünü çıkarma kararı almasının ardından en çok aratılan isimlerden oldu. Biz de haberimizde Elif Çakır kimdir, nereli, kaç yaşında? sorularına yanıt verdik. İşte detaylar...

Karar Gazetesi köşe yazarı Elif Çakır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Elif Çakır kimdir, nereli, kaç yaşında? başlıkları şu sıralar internet mecrasında çokça aratılanlar arasında yerini aldı. Biz de bu konuyla ilgili detayları haberimizde derledik.

ELİF ÇAKIR KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

1971 yılında Çorum'un İskilip ilçesinde doğan 50 yaşındaki gazeteci/yazar Elif Çakır, Akşam, Taraf ve Star gazetelerinde ve Tempo dergisinde muhabirlik ve köşe yazarlığı yaptı. Bu gazetelerin yönetimi değişince Elif Çakır’ın da işine son verildi.

Yaptığı haberlerle medyada genişçe yer alan, tartışmalara konu edilen Elif Çakır,  son olarak, Sancak grubundan tasfiye edilen gazetecilerin kurduğu Karar gazetesindeki köşesinde yazılarına devam ediyor.

Karar Gazetesi köşe yazarı Elif Çakır kimdir, nereli, kaç yaşında?

BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARDI

YouTube'da yayın yapan Karar TV'de Yıldıray Oğur ile pazartesi, salı ve çarşamba günleri “bi’Karar ver” adlı programı sürdüren gazeteci Elif Çakır, medyada ilk kez başörtüsüz fotoğrafını paylaştı. Çakır’ın yeni fotoğrafı, sosyal medyada tartışma yarattı.

Bölge Gündem (OG)
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
79
5
23
0
0
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT