1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaynarca Spor "Aynı Başkan ile Devam" Dedi

Kaynarca Spor "Aynı Başkan ile Devam" Dedi

Kaynarca Spor "Aynı Başkan ile Devam" Dedi

Kaynarcaspor genel kuruluna tek liste ile giren Eşref Şeneroğlu üyelerin tamamının oyunu alarak tekrar kaynarcasporkulüp başkanlığına seçildi.

Genel kurul öncesi bir konuşma yapan Şeneroğlu konuşmasında önceki genel kurulumuza siz değerli üyelerimize söz vermiştik, bir dahaki genel kurulda sizlerin karşısına şampiyon olarak çıkacağız demiştim bizde yönetim hoca sporcu kardeşlerimizle birlik olduk ve huzurunuza Şampiyon takım olarak süper amatöre çıktık. İnşallah bu grupta şampiyon oluruz.

Tabi bunları yaparken gerek yönetim kurulum gerekse siz taraftarlarımız bizlere destek verdiniz bunun içinde sizlere minettarız. Değerli üyelerimiz Kaynarcaspor kulübu kuruluşu 1978 yani 36 yıllık geçmişi olan büyük bir camia daha dün kurulan kulüpler bizlerle eşit olmak istiyorlar belediye başkanlığına bizi şikayet ediyorlar biz kaynarcanın tozunu toprağını yuttuk tesislerimizi kaynarcalılar yaptı yapmak içinde çok kapı aşındırdık çok çilelerle bugünlere geldik

Kaynarcaspor’un tabi ki ayrıcalığı olmalı kulübümüzü kurup günlere kadar getiren bütün geçmişte yöneticilik yapan hayat da olmayan arkadaşlarımıza allahdan rahmet diliyorum sağ olanlara da huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu genel kurulumuzu Aydıntepe derneğinde yapmak zorunda kaldık eleştiriler aldık, Kaynarcaspor tesislerimizde neden yapmıyorsunuz diye insanlarımız eleştiri olsun diye eleştiriyor nedir niye diye sormuyorlar bende buradan açıklama mecburiyetini hissettim kaynarcaspor tesislerinin bulunduğu 2 adet idare binamız ve küçük halı sahamızın tamamı yıkıldı. Pendik belediyesi tarafından çok amaçlı spor kompleksi yapılıyor dedi.

HABERE YORUM KAT