1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kemal Bozdoğan Kimdir? | Nasıl Öldü?

Kemal Bozdoğan Kimdir? | Nasıl Öldü?

Milyonlarca izleyici kitlesine sahip 'Bizim Hikaye' dizi setini yasa boğan bir ölüm gerçekleşti. Sette ışık ve jeneratör taşıyan kamyonun devrilmesiyle sürücüsü Kemal Bozdoğan hayatını kaybetti. Ölüm haberini dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz duyurdu.

Kemal Bozdoğan Kimdir? | Nasıl Öldü?

Dün Sarıyer'de çekimleri gerçekleşen 'Bizim Hikaye' dizi setini yasa boğan ölüm gerçekleşti. Set alanına ışık ve jeneratör taşıyan kamyonun devrilmesi sonucu sürücüsü Kemal Bozdoğan yaşamını yitirdi. Direksiyon hakimiyetini kaybettiği feci kazada Kemal Bozdoğan (40) hayatını kaybetti, yanındaki kişi ise yaralandı. Olay yerine gelen ambulans yaralıyı hastaneye kaldırdı.

Yas haberini dizinin baş rol oyuncularından Burak Deniz sosyal medya hesabından duyurdu.

 "AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ"

Burak Deniz'in paylaşımı şu şekilde: "Sarıyer'de yaşanan acı kazada hayatını yitiren ekip arkadaşımız Kemal Bozdoğan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bizim Hikaye ekibi olarak ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz."

Kemal Bozdoğan Kimdir? | Nasıl Öldü?

KEMAL BOZDOĞAN KİMDİR?

Kemal Bozdoğan (40) Sarıyer’de dizi çekimine giden kamyonun devrilmesi kazasında öldü. Sarıyer Zekeriyaköy Mahallesi 1. Cadde’deki kaza saat 13.30 sıralarında meydana geldi.

Bir dizinin çekildiği alana jeneratör ve ışık taşıyan kamyon, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada sürücü Kemal Bozdoğan (40) yaşamını yitirdi.

160120181432081152505_3.jpg

BURAK DENİZ KİMDİR?

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne baba O küçükken ayrılmışlar. Üniversitede sanat tarihi okudu.
Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı "Kolej Günlüğü" adlı dizide Onur karakterini canlandırırken,Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı.
2012 yılında "Sultan" dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.
2013 - 2014 yılları arasında "Kaçak" dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.
2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız,Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.
 
Filmleri ve Dizileri :

2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak) (TV Dizisi)
2015 - Medcezir (Aras) (TV Dizisi)
2013 - 2014 - Kaçak (Burak Topçuoğlu) (TV Dizisi)
2012 - Sultan (Tarık) (TV Dizisi)
2011 - Kolej Günlüğü (Onur) (TV Dizisi)

HABERE YORUM KAT