1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Korkunç kaza! Ceset parçalarını olay yeri inceleme ekipleri topladı

Korkunç kaza! Ceset parçalarını olay yeri inceleme ekipleri topladı

Dün gece saatlerinde Şekerpınar Mevkiinde korkunç bir kaza maydana geldi. TEM Otoyolu'nda karşıya geçmek isteyen bir vatandaşa tır çaprtı. Çarpmanın etkisiyle vatandaş feci bir şekilde hayatını kaybederken bedeni parçalara ayrıldı. Ceset parçaları ekipler tarafından toplandı ve tır sürücüsü gözaltına alındı.

Korkunç kaza! Ceset parçalarını olay yeri inceleme ekipleri topladı

Dün gece saatlerinde feci bir ölüm haberi geldi. Kimliği henüz belirleneyen bir vatandaş tırın çarpması hayatını kaybetti ve cesedi parçalara ayrıldı

ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Kaza saat 02:45 sıralarında İstanbul il sınırının başlangıç noktasının 30 metre ilerisinde Şekerpınar mevkiinde meydana geldi. Kazada TEM Otoyolu'nda yolun karşısına geçmek isteyen bir erkek vatandaşa 67 AZ 937 plakalı TIR çarptı.

Çarpmanın etkisiyle parçalara ayrılan vatandaşın bedenini olay yerine gelen polis ekipleri muhafaza ederken olay yeri inceleme ekipleri parçaları tek tek topladı. Yapılan inceleme sonucu ölen vatandaşın üzerinden kimlik çıkmadığı belirlendi.

Korkunç kaza! Ceset parçalarını olay yeri inceleme ekipleri topladı

Kazada ölen kişinin kimliğinin parmak izinden tespit edileceği öğrenildi. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından parmak izi alınan ceset Tuzla Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

CESET PARÇALARI TOPLANDI

TIR  sürücüsü ise gözaltına alındı. Bölgede ikinci bir kazayı engellemek için trafik polisleri geniş güvenlik önlemi aldı. Kaza sebebiyle bölgede oluşan uzun trafik kuyruğu havadan görüntülendi.

Cansız bedenin yola saçılan parçalarının toplanması ve cesedin yerden kaldırılmasıyla trafik tekrar normale döndü.

HABERE YORUM KAT